Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyanok, akik gondolkod...

Jojomojo kérdése:

Vannak olyanok, akik gondolkodtak azon, hogy pár emberrel a szabadban élnének? Valaki élelmet gyüjtene, valaki a lakhelyet építené meg. Kb.4-5 ember. És nem kéne ebben az undorító társadalomban élni.

Figyelt kérdés
Akik szintén utálják ezt a világot..

2015. júl. 29. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az egész onnan indult, amit most leírtál. Régen így éltek az emberek, aztán fejlődtek. Egyre nagyobb lett a kunyhó, egyre több a tárolóedény, egyre többen lettek, egyre több lett minden. Falvak, városok, nézeteltérések, háborúk, aztán még nagyobb fejlődés.

Ha nem szaporodnának ezek a kis közösségek, családok, akkor megakadályozható lenne a fejlődés, a társadalom kialakulása.

2015. júl. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
osztálytársam találta ki júniusban hogy ő nyáron egyedül elmegy 1 hónapot túlélni a Bükkbe :DD aztán hogy sikerült-e neki.. szeptemberben az évnyitón majd meglátjuk :DD
2015. júl. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van más módja is ennek, ami jóval könnyebb. Egy kisebb ideig élsz ebben az undorító társadalomban, aztán tudsz venni magadnak egy nyugodt helyen egy házat. Termelsz magadnak élelmet, vized az lesz ingyen a kútból. Másrészt a félretett pénzből tudsz venni élelmet is, ha nem lenne elég, amit kitermelsz magadnak.
2015. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam már ezen, és hallottam pár ilyen emberről, akik jelenleg is így élnek, otthagyták a stresszes életet és most sokkal boldogabbak, nem kell felesleges dolgok miatt aggódniuk. Vannak akik a természetben élnek, és vannak akik ilyenekben: [link] Ha lesz elég pénzem, szeretnék egy ilyet én is. :)
2015. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egy nagyon kis faluban simán tudsz így élni.
2015. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves "Toyota Supra in da house" ez komoly? :D És hogy megy neki?
2015. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tudok semmit hogy hogy ment neki, ha sikerült akkor már kb 1 hete befejezte mert az évzáróra pont azért nem jött be mert aznap kezdte a küldetést :D
2015. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hm.. Akkor most biztos megállás nélkül eszik, és próbálja visszaszedni a Bükkben leadott kilókat. :D
2015. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen! Én!
2015. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Az megoldható, hogy TELJESEN függetlenül éljünk az államtól?
2015. aug. 12. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!