Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akit kiközösítettek és vertek...

Akit kiközösítettek és vertek a suliba, azoknak már nincs esélye normális életre? Családra, párkapcsolatra, a génjeinek továbbörökítésére? Ez a természetes szelekciónak a része lenne?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy képes vagyok tudományosan szemlélni, hogy vesztes vagyok. Nincsenek előnyös tulajdonságaim, amiket tovább kellene örökíteni. A természet humánus, hogy egy ilyen korban csak ennyivel megúszom.

És nincs egy ragadozó, ami elkapjon. Meg kiderült, hogy steril vagyok. Így a létem felesleges.


2015. júl. 31. 07:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Sometimes it is the people no one imagines anything of who do the things no one can imagine"


("Néha azok, akikről nem képzelünk semmit, tesznek olyasmit, ami mások számára elképzelhetetlen.")


Ajánlom a Kódjátszma című film megtekintését.

2015. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Néha azok, akikről nem képzelünk semmit, tesznek olyasmit, ami mások számára elképzelhetetlen"


magyar változatban:


Az a gyanús aki nem gyanús, Pelikán elvtárs.

2015. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak megtekintésre ajánlottam, azt nem mondtam, hogy mindenben egyet kell érteni vele. Érdekes film, a címben feltett kérdéssel kapcsolatban.
2015. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de fel a fejjel! Nem benned van a hiba csak az emberek nem jépesek mit kezdeni azzal, ha valaki más, nem áll be a tömegbe.

Talán a mai "modern" világ sem való mindenkinek...

Találj valamit ami örömet szerez, ne élj a múltban. Zárd le úgy ahogy van!

Koncentrálj a jelenre.


*G*

2015. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ne haragudj de ez hülyeség. Engem is kiközösítettek, semmibe vettek mert soha nem álltam be az elvárások szerint közéjük. Mára pedig igaz hogy nincs milliós vállalkozásom de van helyette huszonmilliós vállalkozásom amit a semmiből hoztam létre százezer forintból.
2015. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia.


Légy szíves, ne add fel.


Ha a te érveidet nézném, az olyan lenne, mintha csak olyan ember mehetne óvónőnek, aki már szült, vagy felnevelt pár gyereket.

De ez nem így megy. Szexelni sem szaporodásvágyból szexelünk, barátot, élettársat, barátnőt, szeretőt, feleséget, férjet sem azért választunk, mert vele majd jól szaporodunk. Hanem azért mert mindenkinek kell valaki, aki mellette van, aki hazavárja, aki hiányzik, és akinek hiányzik.

Nem számít, hogy steril vagy. Ettől még lehet boldog párkapcsolatod, sőt, ha nincs, akkor javaslom, keress valakit, akivel boldog lehetsz, mert nem jó egyedül élni. Úgy csak magadnak élsz, és az kevés lehet. De van, akit inspirál, hogy egyedül van, más területen, munkájában, így tud sokkal jobban kiteljesedni, sokkal nagyobbat alkotni. Ő így boldog.

Keresd a boldogságod, akár személyben, akár foglalkozásban.

Ne ragadj le a múltban, legyél boldog a jelenben. Minden nap, amikor felébredsz, kapsz egy új esélyt, hogy javíts az életeden, vagy akár másén, vagy másokén. Minden nap egy új esély boldognak lenni.

Próbáld meg. Pl vegyél egy könyvet. Belemerülsz a könyvbe, és nem a gondjaidba.

Javaslom még a több magnézium szedését, napi 400mg. Nem hiszed el, de nagyon sokat segít. Ne is hidd el, próbáld ki.


De sose add fel megpróbálni boldognak lenni.

Ez az élet lényege. (Az egyik.)


Írhatnál ide, hogy mi történt veled azóta.

Sok sikert.

2016. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!