Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy nincs egy...

Miért van az, hogy nincs egy barátom sem, de akivel egyszer találkoztam az általában megjegyez és később felismer (köszön stb. ), de nem tartja velem a kapcsolatot!?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit mélyebb kapcsolatot kiepiteni az ismerőseiddel, beszélgessel velük, próbálj meg kozeledni feléjük, hogy személyesebbe tedd a kapcsolatotokat
2015. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nah, de hogyan kell elmélyíteni egy kapcsolatot?
2015. aug. 3. 18:15
 13/16 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy a barátságot nem lehet erőltetni! Vki vagy meglátja benned az értéket vagy nem.


Én még gimiben próbáltam azt,hogy mindenkihez oda mentem,együtt lógtam velük.Sok kiránduláson,házi buliba hívtak ugyan.De ennyi.Semmi komoly.Ők is ilyen buli barátok voltak.


Aztán elkezdtem dolgozni.Megláttam egy csajszit a gyárban,nem tudom vhogy azt éreztem én szeretnék vele barátkozni,az okát nem tudom.Viszont mindig a fél gyár körbe vette,sose volt egyedül.Ez is érdekelt,hogy hogy csinálja? Én egy vissza húzódó lány voltam,nem voltam sose egy nyitott ember.


Aztán a sors,hogy egy szekrénybe kerültünk.Így szünetekben mivel nálam volt a kulcs,mindig együtt voltunk.Pont egymás mellé osztottak be.12 óra alatt sokat tudtunk beszélgetni,majd másnap is szünetekben együtt lógtunk. 3 napi ismeretség után bementünk szabadnapunkon Pestre csavarogni. Ott egész nap együtt voltunk. Utána már munka után minden nap fent kávéztam náluk :D Onnan meg alakultak a dolgok. Októberben lesz 2 éve,hogy ismerem és legjobb barátnők vagyunk!! :)

Mindig mindenben számíthatunk egymásra!

Személyiségemen sokat javított.Sokkal nyitottabb vagyok,kevésbé vagyok félénk. Össze sem lehet hasonlítani a mostani és a 2 évvel ez előtti énemet :D

Mondjuk totál ellentétek vagyunk,így azért vannak vitáink. Viszont a környezetünkben senki sem érti mi,hogy lehetünk barátnők.


Én sose hittem a sorsban,igazából mikor kezdtem feladni,hogy nekem valaha lesz akár egy igaz barátnőm is. Akkor adatott egy :)


Szóval én azt mondom ne add fel! Járj nyitott szemmel!Ne is görcsölj rá.Majd jön az. Én most vagyok 23 éves és 21 évesen találtam igaz barátnőt.


Munkahely?Hobbi?Tesód,unokatesód baráti köre?

2015. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy a barátság kortalan ha mind a két személy ugyanolyan nyitott. Mondjuk ezt a fajta nyitottságot férfiaknál látom leginkább...pl. amikor a 35 éves lazán elvan a 25 évessel, de van olyan ismerősöm, hogy ő 18 a másik meg 50 kb. Mondjuk ritka lehet..mert általában az emberek előítéletesek.."ahh, te túl fiatal vagy és biztos olyan vagy mint a többi akik komolytalanok" v " Jaj ez túl idős mert mittudomén" A lényeg, hogy az ember nem feltétlen a saját korosztályában találja meg a barátait, de persze általában ez nem így van egyéb okokból kifolyólag.:) Ha szeretnél, beszélgethetünk.:)
2015. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket! Nem hozzájuk ragaszkodom, csak jó lenne valaki, aki szivesen veszi az én társaságomat, szivesen eljön velem sétálni stb.

De jelenleg ilyen ember nincsen. Nagyon szeretek egyedül is lenni, de azért nem jó az sem mindig.

A munkám pont olyan, hogy mások mesélnek, kiadják érzéseiket... ezért nem fognak a barátaim lenni mert kicsit kellemetlen lehet, hogy én sokmindent tudok róluk ők meg semmit rólam...

2015. aug. 3. 20:18
 16/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy, hogy a munkámból adódóan főlérendelt viszonyom van már alapból.

A barátságban pedig nincs alá- föle rendelt viszony, így ha barátságot akarok egy páciensemmel majdhogynem lehetetlen lenne...

2015. aug. 3. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!