Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan 20+ fiatal aki egyedül van állandóan? Szóval munka/suli, aztán egész nap otthon van és ennyi, nem találkozik senkivel, mert nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 19:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
van de én már 30+ vagyok
2015. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen vagyok sajnos. Legalábbis voltam amíg tanultam, mióta kijártam a sulit sokkal durvább a helyzet.

Szeretnék ám ismerkedni, csak nem megy ez olyan könnyen mindenkinek.

Írhattok nyugodtan, ha valaki beszélgetne. :)

20f

2015. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mennék állatkertbe de nincs kivel :(

egyedül meg gáz :(

2015. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
sziasztok! csatlakoznék% valaki esetleg Pestről vagy Pest környékéről? én meg úúúúgy kiülnék már valahova egy fa alá vagy a duna parta, csak sörözni egyet meg beszélgetni. de hát senki társaságom nincs hozzá. ha esetleg valakinek kedve akar írjon. 25/ lány
2015. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajnos en állandoan itthon vagyok nincsenek barátaim nagyon unalmas az életem
2018. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Piroschka2 válasza:
100%
a párom meghalt 2 éve és a régi 'haverokkal' nincs kedvem találkozni. meg a sok rokonommal se. úgy érzem felszínesek voltak ezek a kapcsolatok. szóval teljesen egyedül vagyok, illetve, mivel tanítok hetente néhány órát, ott a tanítványaimmal van kapcsolatom és mivel szinte minden nap sportolok, az edző teremben is van néhány 'haverom' akikkel el tudok beszélgetni. Eljárok moziba, színházba, kiállításra - ja ide egy barátnőmmel néha, de sokx egyedül. Meg vagyok, csak az utazgatás, akár itthon, akár külföldön - hiányzik, mert egyedül nincs hozzá kedvem. De most elhatároztam hogy elmegyek néhány napra Isztambulba és egy ismerős házaspár csatlakozik.
2019. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Utolsó! Őszinte részvétem! Nem tudom milyen érzés, így nem okoskodok. Én barátokat vesztettem el, az sem könnyű de a társát az embernek. Borzasztó lehet. Nem tudom merre laksz, de ha a személyes találkozó nem megoldható, szívesen beszélgetek. Nem troll vagyok, nem is pasi. Kozel 30 eves no. Nagyon szeles skalan mozog az erdeklodesi korom es szeretek uj embereket megismerni. Ha egtszer kedvesidegesit szottyanx irj batran. :) Addig isx próbál elvezni az elet aoro szépségeit. Minden jot.
2019. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ez a hulye telefon. Ezer bocsánat. Szoval ha egyszer kedved szottyan :)
2019. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de jelen! Elég rossz de mondhatni mindig ilyesmi életem volt szóval már megszoktam.
2022. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!