Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hogyan barátkozzak?

Szerintetek hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen egyedül, mert van 1 barátom, aki elég népszerű és vele szoktam kimenni a városba vagy bulizni, de akikkel ő van nagyon jó viszonyban, azok nekem nem tulzottan szimpatikusok és nagyon nem is szoktunk társalogni és nem érzem jól sem magam velük, egyáltalán nincs miről beszélgessünk. Én is szeretnék egy jó baráti társaságba tartozni, de hogyan?

2015. aug. 12. 15:47
 1/2 anonim válasza:
Csatlakozz valamilyen (normális) közösséghez és kezdj el beszélgetni az emberekkel, aztán majd kialakul. Én a dadogásom ellenére nagyon könnyen ismerkedem és jól be is illeszkedem és nagyon sok barátom van. Én mindig úgy kezdem hogy ha van egy szitu akkor spontán odamondok valamit neki. Erre általában normálisan meg kedvesen reagálnak és innentől már sima:)
2015. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Keress egy olyan hobbit, ami érdekel, leköt, és mindeközben jól érzed magad :) Ebből adódóan, biztosan fogsz találni egy társaságot, akik között jól érzed magad, a hasonlóságok miatt, amiből idővel kialakulhat barátság. :)
2015. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!