Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan közeledjek az emberek...

Hogyan közeledjek az emberek felé?

Figyelt kérdés

Nincs semmi emberi kapcsolatom, 27 évesen. Zárkózott, szótlan ember vagyok. Nem tudom, hogy alakítsak ki kapcsolatokat.

Legnagyobb problémám, hogy mindenhez csak szűkszavúan tudok hozzászólni. Nem vagyok érdeklődő a másik iránt.

Hogy tudnék megváltozni?

Nagyon rossz barátok, és társ nélkül.

Köszi a válaszokat előre is.


2015. aug. 18. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azert szolsz szukszavuan a dolgokhoz mert tudatlan vagy? Vagy csak leblokkolsz mikor kene valamit mondani?
2015. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom te, hogy vagy vele... De velem ez azért történik, mert nem merek embereket közel engedni magamhoz, hiába szeretnék. Egyszerűen csak félek attól az érzéstől,hogy ha a következő embert akit megismerek közel engedem magamhoz és ezek után elveszítem. És, hogy szenvedni fogok, mert annyira fog hiányozni. Lehet neked is van valami emögött csak még nem jöttél rá.
2015. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

nem is szabad senkit közel engedni, mert kihasználnak átvernek, elpletykálják az összes titkos dolgaid és kibeszének a hátad mögött.

mindig csak kérdezz inkább, akkor megfognak szeretni, merr szeretne magukról beszélni. hogy vagy, jó vagy? és mindig aktuális köztémát dobj fel. abból kanyarodhatsz majd őrá.

2015. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!