Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam, pedig próbálok nyitni mások felé, alapvetően pozitív, vidám fiúnak tartom magam, de mostanában egyre inkább úgy érzem, hogy nincs egy jó barát aki meghallgasson, akivel egy jót beszélgethetnénk, bennem van a hiba? 27/F

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Minednképpen benned is hiba van, mert ha nem akkor egyszerübb lenne az életed.


Kérdés, hogy mikor kerültél bele a mostani környezetedbe?

Már kisgyerekkorod ota itt élsz?

1 éve kötöztél ide, ahol senkit és senkit sem ismersz?

Kettö között külömbség van.

2015. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban! Én 19 vagyok, nekem szoktak lenni haverok, akikkel elbeszélgetek egy jót, de itt látszik meg, hogy milyenek ők igazából. A helyzet az, hogy most perpillanat mindegyiknek van barátnője, nekem nincs, így az én fejemre magasról van tojva.. Régebben engem hívtak sörözni,strandra,buliba stb, most meg a "legjobb barátom" a 3 hetes sógorával jár el berúgni.. Gondolhatod mennyire kellemes. Nem hiszem, hogy bennem van a hiba, én faluban nőttem fel, bekerültem ebbe a társaságba, most elköltöztünk és nem találok olyanokat, akik normálisak lennének és egy hullámhosszon lennénk. Főiskola lesz szeptembertől, abban reménykedek, hogy ott találok normális embereket. Az ilyeneknek csak akkor vagyok jó, ha nincs barátnő. Érdekbemberek.. Nem hiszem, hogy én vagyok a hibás, ebből következtetem, hogy szerintem veled is ez a helyzet. Sőt, most is hívtam haveromat, hogy jöjjön majd át jövőhéten sörözni, mert egyedül leszek itthon, erre benyögi, hogy meddig akarok inni, mert menne a barátnőjéhez.. Le is fújtam az egészet. Anno minden nap idejárt, most meg annyira sem méltat, hogy egy este iszogassunk együtt..
2015. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!