Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnek egy magamfajta...

Lucia99 kérdése:

Hogyan lehetnek egy magamfajta lánynak barátai?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott vagyok,és nem igazán tudok barátkozni. A többiek is kerülnek, nem szólnak hozzám. Mit tehetnék?

16l



2015. aug. 31. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
De miert kerulnek micsinalsz? Vagy azert mert csendes vagy? Vagy irj neg magadrol mert kicsit keves az info
2015. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nincs olyan, aki hasonló hozzád?

Ha gondolod, beszélgethetünk.

17/L

2015. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is zárkózott vagyok (legalábbis annak mondom magamat), de azért van 1-2 lány, akivel így vagy úgy, de elvagyok.

Nincs senki az osztályban/évfolyamon, aki ugyan így "kilóg"?

16/L

2015. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen azért mert csendes vagyok...
2015. aug. 31. 21:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy utolsó sajnos nincs igazán olyan aki kilóg a suliból... vagyis nem igazán ismerem
2015. aug. 31. 21:58
 6/8 anonim válasza:
Nekem is van egy ugyanilyen zárkózott osztálytársam,bár ő durván csendes egész nap csak ül és néz ki a fejéből. Odamentünk hozzá a suli elején,de ha két szót visszaválaszolt. És bizony ez elég elrettentő tud lenni. Próbálj meg kicsit jobban kommunikálni és mosolyogj,a közvetlen embereket mindig szeretik(majdnem mindig).
2015. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan!:)

Egy cipőben járunk, az iskolában én is így vagyok vele, iskolán kívül van 1-2 barátom akivel jobb a kapcsolatom.És ezt a többi válaszolónak is írom, nem elég az, ha mosolyogsz és rendes vagy, én is ilyen vagyok mindenkivel, mégis csendesebb és zárkózottabb vagyok ezért sincsenek mélyebb barátságaim az iskolában, mert a többiek egyszerűen nem szeretik az ilyen embereket.

2015. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

16/l

2015. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!