Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek nincsenek barátai, se párja és szinte senkivel se beszél?

Figyelt kérdés

Mindig egyedül van. Hogy bírod ezt elviselni?

Én nagyon nehezen.


2015. máj. 3. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kiestem, mert van párom...
2015. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én voltam így 2 évig. Heti egyszer ha beszéltem pár szót valakivel... hát elég nehéz volt. Lefoglaltam magam más dolgokkal
2015. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.

Azért leírhatod hogy érzed magad barátok nélkül. : )

2015. máj. 3. 18:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nagyjából úgy, mint te 😊
2015. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát, vannak rosszabb napok, de nem érdemes önsajnálatba merülni, van előnye is a dolognak - pl rengeteg szabadidő, amiben egy rakás klassz dolgot lehet csinálni.
2015. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
dolgozni járok, ott 8 órát pofáznom kell, az bőven elég. Otthon csendre és pihenésre vágyom!
2015. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is jó nehezen viselem, de azért el edzegetek itthon, el nézegetek valami sorozatot... De azért 3-4 év után már igencsak nehéz lefoglalni magamat bármivel is, mert egyre kevesebb dolog érdekel.
2015. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok. Szeretem, mert senki nem szól rá, hogy "mit, hol, miért, már". Sokkal jobb, mint egy nővel vesződni. Kösd le magad munkával, valami hobbival, olvasással és jobb lesz.
2015. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, van.

És nem akarok beszélni róla.


(Egyébként van egy kutyám.)

2015. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele 2-3 évig, alig beszéltem valakivel. Az elején még egész jól viseltem, egy csomó minden lekötött, de amikor kitavaszodott, akkor kezdődött az igazi szenvedés. Akkor még munkám se volt, nem is tanultam, szóval gyakorlatilag semmi nem volt az életemben. Nem bírnám ki még egyszer.
2015. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!