Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet találni 16-20 éves,...

Hol lehet találni 16-20 éves, érzelmes, visszahúzódóbb lányokat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 20:44
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
91%

Az előttem szólónak big like! :)


Visszaúzódóbb lányok? Nehéz eset. Valószínűleg álcahálóval járkálnak a nagyvilágban.

A lányok inkább önteltek,olyan elvárásokkal,hogy megrogyik a térded,mire a végére érsz. Cserébe persze semmit nem tud felmutatni max annyit,hogy jól néz ki. Persze ez feléd is elvárás....Ha nem vagy kisportolt, nincs BMW-d akkor már az esélyeid erősen csökkentek.

Mondjuk a lóvés vagy és van egy jó sporkocsid akkor bunkó,tahó küklopsz is lehetsz. Implantoszaurusz követni fog. :)

2015. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

A fiúknak bejön az ilyesmi? :O

Mondjuk van benne valami mert én ilyen vagyok és a sok idióta fiú között (suliban) pont bejöttem a kb egyetlen értelmes fiúnak. Kár hogy a suliban töltött utolsó napján közölte velem :/ (elballagott gimibe)

2015. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Amelyik fiú ilyen személyiségű, ilyen lányokat keres. :)
2015. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
Ha talál is ilyen lányt vagy akár többet is,az még nem biztos hogy te is bejönnél nekik külsőleg és ez a döntő,lényegtelen hogy te milyen vagy belsőleg és mennyi értéked van,ilyen minden embernek van..Ezek a csajok is nagyra teszik a mércét külsőleg,lehetetlen nekik megfelelni..
2015. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Honnan veszed ezt?

Külsőleg annyi a kikötésem hogy mell fölé érjen

(174 vagyok szóval nem kell hogy felhőkarcoló legyen)

2015. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

ma 16:09


szóval te azt mondod hogy mindegy milyen az arca a külseje,járnál vele? a kor sem számit?

2015. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz ilyen embereket találni :(

de nem lehetetlen!

Sok sikert!

2015. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

FIGYELJ

Én nem azt mondtam hogy randizni v járni akarok valakivel mert 14 éves vagyok és első a tanulás második a délutáni tesit helyettesítő sport na és harmadik a hittan meg minden.

Pasizás csak a felvételi után jöhetne szóba amúgy is mert addig úgy nézek ki mint egy élőhalott (késő esti tanulástól fekete karikák elütnek a kék szemtől és a fehér bőröm meg szőke hajam se segít az összhatáson) és még amúgy is csak haverként tudok viszonyulni fiúkhoz

2015. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Mármint 15-nak irom
2015. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ááá 16

Siettem bocsi

2015. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!