Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy fogadjam el azt, hogy...

Hogy fogadjam el azt, hogy mélynövésű (nagyjából 156 cm magas) vagyok?

Figyelt kérdés
Ez az egyik fő oka, hogy nem szívesen megyek társaságba mert itthon nem kell a méretemmel szembesülnöm... 24/F
2015. szept. 13. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Lovely Complexet...sok tanulság van benne.

Egyébként én is pontosan ennyi vagyok. Nem hiszem hogy fogok még nőni. Idegesít, de ez van. Most ezért nem fogom az egész életemet a házban tölteni.

15/l

2015. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De lányként ez aranyos...
2015. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fiúként is aranyos:) főleg ha az illető nem egy nagyképű búzacsíra, hanem egy kedes, vicces srác
2015. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a pozitív választ! Örülök, hogy nem mindenki olyan mint az egykori középsulis fiú osztálytársaim akik csak a magasságom miatt közösítettek ki... Egyébként az utolsónak üzenem, hogy nem vagyok egy egy beképzelt bunkó ember! De sajnos kedves és vicces sem vagyok...
2015. okt. 1. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!