Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden barátom előbb vagy...

Minden barátom előbb vagy utóbb megutál vagy kiábrándul belőlem. Talán mert nem vagyok hasznos?

Figyelt kérdés
Talán nincs túl sok haszna egy olyan velem folytatott barátságnak.
2015. szept. 15. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasznosságot nem lehet egy lapon említeni a barátsággal. Gondolkodj el rajta, hogy mi miatt utáltak meg. Mi lehet benned a hiba. De így, semmilyen körülményt nem ismerve, nehéz bármit is mondani. Próbáld megbeszélni ezt a barátaiddal, négyszemközt, hogy mi az oka a viszony megváltozásának. Ők tudnak érdemben Neked segíteni.
2015. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kikkel? Az a baj, hogy érzékeny vagyok. Erősen kötődök, utálok egyedül lenni. Helyette magányos és sötét esték jönnek.
2015. szept. 15. 13:56
 3/19 A kérdező kommentje:
Egy barátom sincs már. Csak azok akik engem utálnak. Ennyi marad mindig nekem. Tudjátok mit, én nem bírom már.
2015. szept. 15. 13:59
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak az értéktelenségemet érzékeltetik velem. Hogy én nem érek sokat. Hogy én csak egy életelen lúzer vagyok.
2015. szept. 15. 13:59
 5/19 anonim ***** válasza:

Biztos nem az az oka, hogy nem vagy hasznos. Ez barátság, nem egy üzleti tárgyalás :)


Talán elmartad magad mellől valamivel az embereket. Vagy a túlzott ragaszkodásoddal, vagy megsértődtél, ha épp nem akartad veled lenni. Azt már neked kell tudni, hogy mi történt, miért tűntek el.

És milyen barátok voltak? Régiek? Igazi barátok? Vagy csak ilyen netes ismerősök?

2015. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem bírták, hogy ilyen negatív vagy.
2015. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem kíváncsiak arra hogy állandóan siránkozol
2015. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy igazak. Barátok és kapcsolatok nélkül mit kezdjek az életbe? Van egy mondás:

"Keres embereket, akik felemelnek".

Én ezeket elvesztettem és lezuhantam. Minden rossz. Lassan belebetegedek a magányba. Lassan belekattanok.

2015. szept. 15. 14:03
 9/19 A kérdező kommentje:

Vagy mert tényleg unalmas vagyok.

Nekem nincs lehetőségem külföldi utakra, izgalmas kalandokra. Helyette egy középszerű, unalmas életet kell élnem.

2015. szept. 15. 14:04
 10/19 anonim ***** válasza:

Rossz a mondásod! Ne másoktól várd a te életed problémáinak megoldását, ne másoktól várd, hogy felemeljenek.

Ne azért akarj barátokat, hogy legyél valakit.

Talán rossz társaságod volt. Nem kellenek külföldi utak ahhoz, hogy valaki egy kellemes társaság legyen.

Sokan örülnének egy átlagos életnek, csak viszonyítás kérdése.

De ez az önsajnáltatás szerintem senkinek sem jön be, talán ezért menekültek el.

2015. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!