Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem a barátnőim eltválodnak tőlem. A 2 legjobb akikkel eddig mindent megbeszéltem...valahogy már nem olyan a kapcsolatom velük.

Az egyikük folyton a többi lány társaságában van...A másik barátnőmnek nincs ideje rám, azt érzem hogy már nincs rám szüksége. Valahogy már nem számíthatok rájuk és ezt nem értem...


2015. szept. 15. 16:07
 1/2 anonim válasza:
Az emberek egyszer csak belépnek az életedbe, majd kicsit szórakoznak, és megunnak egyszerűen eldobnak, az ilyen embereket el kell engedni, és újakat keresni helyettük, akik nem csak egy kis időre akarnak az életed része lenni :)
2015. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászóló jól írja le :)

A legjobb barátomat 12 éve ismerem,akár hányszor összevesztünk mindig kibékültünk,persze mostanában már nem tudunk annyit találkozni (munka stb)mint régen de így is napi szinten tartjuk a kapcsolatot.


Neked is új barátokat kéne keresni!

2015. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!