Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne csinálnom? Már...

Mit kéne csinálnom? Már majdnem két éve nincsen senkim? Egyre nehezebben viselem a magányt. Van úgy hogy napokig nem eszek annyira le hangol hogy nincs párom. F

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na megkaptam a magamét. :)


És ha valakinek ez a kapaszkodás soráni rendbejövetel kézenfekvőbb, eredményesebb, mint egymagában?

Ez annyira a kapcsolat rovására menne?


Azt, hogy baj-e ha valaki párkapcsolatot szeretne, nem a te írásodból szűrtem le, hanem attól függetlenül kérdeztem.


Az lenne az önzőség, ha valaki kapcsolatot AKAR? Ezt tényleg nem értem, ettől én még nem érzem magam önzőnek, sőt.


Csak találgatni tudok miért nem tud párt találni, hiszen személyesen nem ismerem a kérdezőt, de szerintem generáció ide vagy oda, ha valaki ad magára akkor nagyobb eséllyel figyel fel rá a másik nem.

De való igaz, nem kéne hogy ennyire megviselje a párkapcsolat hiánya, de akkor ezek szerint van esély, hogy az hozná rendbe, ki tudja...


Nekem is ilyen gondjaim voltak éveken át, de úgy érzem valamelyest rendbejöttem. Való igaz, nem vagyok pszichológus és nem látok a kérdezőbe, a lelki gödörből kimászáshoz már nem tudok mit hozzáfűzni, a lényeget már leírták.

2015. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!