Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Maganyra vagyom, nemtudok...

Maganyra vagyom, nemtudok tarsasagban letezni, elnyomom sajat magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Keptelen vagyok ellatni a kotelessegeimet, reggelente nemtudok kikelni az agybol, emiatt a problema miatt tobbszor teljes napokat hagyok ki az iskolaban, egyre rosszabb a helyzet. Levagyok gyengulve lelkileg, pedig semmi olyan egetrengeto dolog nemtortent mostanaban ami ezt kivalthatna, talan valami tudatalatti olog lehet mogotte? Neha ugy erzem, (15 ora alvas utan is) hogy inkabb aludnek meg egy kicsit, aztan meg egy kicsit...igazabol sosem kelnek fel. Mitol lehet ez az erzes? Maganyra, sotetsegre es tudattalansagra vagyom. Mit tegyek, hogy feldobjam az eletkedvemet? Testileg jol vagyok, de semmi eleterom... Tarsasagban ha eszembejut valami amit mondanek v kerdeznek, sajat magam allitom le az egeszet meg mielott kimondanam, mert az bizos rossz lenne, valaki megsertodne vagy kirohogne,vagy konfliktushoz vezetne, vagy nemtudnek mit mondani ra mert lefagynek... vagy ha valami csoda folytan meg is szolalok csak halkan merek, minel kevesebben halljak, vagy nehogy a masik beszelgeto emberek ne halljak egymast miattam...
2015. szept. 23. 09:57
 1/5 Borosta2 ***** válasza:
Mondd csak, légyszíves milyen pontosan a felkelés? a pillanat amikor felébredsz? és az alvás és az azt megelőző időszak? és még egy kérdés szoktál-e álmodni mostanság, ha igen milyen álmaid vannak? ha akarod írj privátot
2015. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Borosta2 ***** válasza:
Még valami kort és nemet is kérhetnék? Mert tippelhetnék, de a pontos adatok jobbak lennének.
2015. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az agy nem kap elegendő oxigént. A szervezet oxigéngazdálkodása fel van borulva. Légzőgyakorlatokkal és a táplálék megrágásával normalizálni lehet a problémát.
2015. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felkelés után sokáig még ágyban fekszem és erőtlen vagyok, nem tudom összeszedni magam, általában nagyon mélyen alszom és ritkán álmodok, ha meg mégis akkor valami furcsát, had ne írjam le a legutóbbit mert nevetséges.. 20 éves lány vagyok.
2015. szept. 23. 16:29
 5/5 anonim válasza:
Ismeros a helyzet. Igazabol nem veled van a baj hanem a tarsasagoddal:) ha van olyan ember akivel eltudod magad engedni es aki figyel rad akkor konnyebben tudsz kibontakozni is. Ne torodj semmivel csak magaddal es batran merd kimondani a dolgokat elvegre egy kis egesnel vannak rosszabb dolgok is:) illetvevjavaslom hogy mindig tedd fel a kerdest magadnak, mi lehet a legrosszabb ami tortenhet?!:)
2015. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!