Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagy baj ha sokszor inkább...

Nagy baj ha sokszor inkább egyedül vagyok mint társaságban?

Figyelt kérdés
Olvastam pár ilyen kérdést de mindegyik azzal kezdődött, hogy az illetőnek nincsenek barátai. Nekem vannak jól el vagyok velük. Sohasem voltam az a tipikus "középpontban akarok lenni, mindenkivel el tudok beszélgetni" típus. Pár hónapja tökéletesen érzem magam ha itthon vagyok a szobámban, filmet nézek, zenét hallgatok, olvasok, vagy egy-kétszer elmegyek strandra barátokkal. Egyszerűen nem is vágyom arra, hogy folyton menjek valahova.. Tudom most "ebben a korban vagyok" ugyanis 16 vagyok. Van még valaki ezzel így?

2013. aug. 2. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is főleg egyedül vagyok a szobámba vagy kint az udvaron, pedig nekem is lenne sok barát akivel kint lehetnék.Szerintem semmi baj nincs belőle
2013. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is így vagyok vele.:)Ezzel semmi gond nincs.Inkább az lenne a baj ha a társaság lenne az életed.
2013. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy nem vagyok egyedül ezzel:D Köszi a válaszokat:))
2013. aug. 2. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam a te korodban, meg most is. Mindig voltak barátaim, de legtöbb időt egyedül töltöm. Azért jó a mi fajtánknak, mert nem vagyunk folyton másokra utalva.


31F

2013. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is kerülöm a társaságot,már óvodában is ilyen voltam.

16/L

2013. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ahogy az előző válaszoló, én is ilyen voltam, már egészen kicsi korom óta:) ameddig te nem érzed emiatt rosszul magad, és vannak emberek, akiket barátaidnak nevezhetsz, addig semmi probléma nincs veled, ha van igényed az egyedüllétre.
2013. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én már 30 vagyok, és ugyanez a típus, talán azért, mert gyerekkoromban felnőttek között nőttem fel, és a szüleim sem jártak el rendszeresen társaságba. Kamaszként is maximum 2-3 jó barátnőm volt akikkel eljártunk moziba, vagy csak otthon találkoztunk, sétáltunk. Még most is szeretek itthon lenni. :) Egyáltalán nem gond, ha nem akarsz állandóan eljárni, te ilyen típus vagy. :)
2013. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj. Bár én pont az ellenkezője vagyok kiskorom óta, pedig szintén felnőttek között nőttem fel, alig volt társaságom. Mégis vágytam rá. Ilyennek születtél, befelé forduló vagy, ennyi, nincs ezzel gond.
2013. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az az érdekes, hogy míg itt mindenki tolerálja ezt a dolgot, a valóságban teljesen gyökérnek nézik az embert emiatt.
2013. aug. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, magamat inkább aszociálisnak nevezném.. :D Egyszerűen nincs szükségem az emberekre.

Nem, nem nagy baj. Ilyen vagy.

2013. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!