Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem látom értelmét semminek....

Nem látom értelmét semminek. Minden napom ugyan olyan, Haza megyek a munkából és csak a rossz kedv van. Barátnőm nincs, sose kellettem a nőknek. Még barátaim sincsenek. Így mi értelme az életnek? 26f

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 12:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

7-es

Abszolút nem tudom hogy mit kéne tennem.Szoktam próbálkozni neten ismerkedni de semmire se mentem vele.Való életbe még nem is merek oda menni a nőkhöz,nem is tudnék mit mondani nekik.Barátaim sincsenek.Egyedül nem is tudom hova mehetnék.Annak mi értelme lenne ha valahova egyedül mennék és csak ülnék magamba.szerintem csak le járatnám magam.Kezdem azt hinni hogy nem lehet tenni semmit.

2015. okt. 1. 23:39
 12/23 anonim ***** válasza:
mi a munkád?
2015. okt. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, nem vagy egyedül. Mondjuk nekem a munka rengeteget segített ilyen téren. Alapból is mániám volt a vasút, mára mozdonyvezető vagyok, igaz ezen kívül a szociális életem nekem is 0, de legalább örömmel járok dolgozni és jó kedvvel társalgok kollégákkal.
2015. okt. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Valóban, mi a munkád? Mert ez nagyon lényeges. Ha egyszerű melós vagy, akkor tényleg pokoli nehéz a helyzeted, de ha vegetáló értelmiségi/diplomás jól fizető emberke vagy, akkor rengeteg lehetőséged van. Utóbbi esetben érdemes lenne venni egy új autót, utazgatni különböző rendezvényekre, eljárni céges bulikra vagy csak prostizni, ami tényleg meghozná az önbizalmadat.
2015. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Valaki tényleg segítsen már neki. :) Szurkolok.
2015. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Hiaba irunk tanacsokat, szerintem azt varja, hogy helyette valaki rendbe hozza az eletet.


Az ilyen embert meg nem tudom sajnalni...

2015. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Hát kb. Én sem tudom mit szeretne, írtunk már neki annyi mindent, nem ez az első kérdése...


Nem veszi észre, hogy már nem tudnak itt neki újat írni/mondani, vagy lehet abban reménykedik, talál valakit a közeléből aki "kiráncigálja" otthonról, passz.

2015. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
Nincs olyan,hogy nem lehet semmit se tenni.Először is változtatni kell a hozzáállásodon,ne add fel az életed ilyen fiatalon.Olyan nincs,hogy semmi értelme nincs az életednek,ha úgy akarod látni,hogy nincs értelme,akkor nem is lesz.Éppen ezért kéne másképp látnod a világot,csakis pozitívan (sablonszöveg,tudom,de nekem bejött)Soha nem volt senkim,az ismerőseimmel ritkán találkozom,igazából jobban élvezem az egyedül töltött időt,amikor csak magamban gondolkodhatok a világ dolgairól,vagy zenét hallgatok,írok,olvasok,nyelveket tanulok a neten (ezt például tudom ajánlani),nagyokat sétálok,kertészkedem,ilyesmi.Tényleg rengeteg mindent lehet csinálni,csak akarni kell.Keress valamit,ami értelmet ad az életednek.De nem más fogja megmondani,mi az,ezt neked kell kitalálni.
2015. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
33%

Mintha én írtam volna. + Én még a munkámat is utálom, melózok a minimálért.


28/F

2016. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%
19-ik vagyok. Az lemaradt, hogy minden nap abban reménykedek, hogy megfulladok álmomban........
2016. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!