Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért lettem ilyen rossz...

Mért lettem ilyen rossz ember? 20/l

Figyelt kérdés

Régen mindenki szeretett, sok barátom volt. Mára ezek elfordultak tőlem, az újabb 'baratokkal' mindig sok a feszültség. Nem értem meg magam senkivel. Úgy érzem antiszociális lettem.

Folyamatosan rosszul érzem magam. Soha nem volt még pasim, és nem is érzem hogy szükségem lenne rá.

Kinézetre azt mondanám, hogy átlagos, alacsony, vékony.



2015. okt. 3. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy múlik az idő...úgy lesz egyre kevesebb barát. Vége a "tinikornak", az érdekbarátok lemorzsolódnak... Majd 30 évesen örülni fogsz ha egy kezeden meg tudod számolni az igazi barátaid. Nem hinném benned van a hiba...változik a világ és ez által minden.
2015. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért is vagy rossz?
2015. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy te rossz ember. Inkább nem a neked megfelelő társaságban vagy. Van valami hobbid, sport ami érdekel? Ezeket kéne jobban csinálnod. Egyetemre jársz? Ott is vannak biztosan neked való emberek. De az tény, hogy nagyon egyedül tudja magát érezni az ember, ha nem jó emberek között van. Ezzel nincs semmi gond, csak változtatni kell a magad érdekében :)
2015. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem vagy rossz ember. Nekem sincsenek nagyon barátaim.

Valószínűleg mások vagytok, ezért van sok vita.

Biztos találsz majd igaz barátokat. Ja, és nem a mennyiség a fontos.

2015. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Harcikacsa ***** válasza:

Érdekbarátok ? Nem igazán jó megfogalmazás ...

A tinédzserkori barátságok nem azért szakadnak meg, mert érdekből kötődtek , inkább csak azért mert változik a környezet , a tennivalók és célok hatványozódnak így egy új felnőtt környezetben már lényegesen kevesebb idő jut valódi barátkozásra és mivel a munkánk , tanulmányaink ... valamilyen mértékben determinálják a vadászmezőt mind regionálisan mind méretét és minőségét tekintve, így legtöbb esetben a nemlétező szabadidő jut csak valódi barátok felkutatására


De ne add fel ! Harcolj azért amire vágysz ... nem inkább lázadj a korlátok ellen ! A vadászmezőt te határozod meg , az elején kicsit feszélyező lehet a helyzet, de ha találsz bármit ahol jól érzed magad , csinálj belőle rendszert hogy részeddé váljon :)


Érdekbarátság nem korfüggő, felnőttek körében gyakoribb mint gyerekeknél ... nem keverendő a klikkesedéssel, mert az nem barátság ...sem érdek sem más ... max önigazolás olyanok részére akiknek alacsony az önértékelése :D


Én rengeteg valójában nem is igazi , de nem is érdek barátot veszítettem már el ... de imádok barátkozni, és hiszek abban, hogy találkozom olyanokkal akikhez igazi barátság köt majd :)


Az ember társas lény, egyedül meghal ... tartozni valahová nagyon fontos, de az odatartozásért gyakran azzal kell fizetnünk, hogy önmagunkat fel kell adnunk ... az ilyen közösségben nem szabad ott maradni ... azt hiszem Feldmár András is mondott egyszer valami hasonlót


Sok sikert neked :)

2015. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!