Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Saját magammal se jönnék...

Saját magammal se jönnék össze, mi lesz igy velem?

Figyelt kérdés
16 vagyok és még nem volt barátnőm, ami nem is csoda, gyakorlatilag az összes lány ismerősöm osztálytársam/volt. Suliba járok hazajövök tanulok gépezek eszek fürdök lefekszek, s ennyi... a volt osztálytársaimmal nagyon jóba vagyok minden hétvégén elmegyünk buliba/beülünk valahova, ilyenkor tök jól vagyok, nagyon jó barátaim viszont csak péntek este érzem azt hogy nem vagyok tiszta egyedül. Inkább visszahúzódó csendes vagyok. Nem sportolok nem járok sehova.. Van egy szimpatikus lány, ask, tumbl alapján mintha volna közös pontunk, ő is inkább visszahúzódó tipus, de olyan nem is tudom, amikor ketten vagyunk nincs közös témánk se és nem is tudok még annyira sem lenni mint egy barát, ha még beszélgetni se tudok vele akkor messze el sem tudok képzelni milyen lenne egy randi ugy amugy bárkivel.. plusz még alacsony is vagyok gyakorlatilag velem egy magasságú lányt nem is tudnék kapni.. ha 16 évesen el sem tudom képzelni milyen lehet egy kapcsolat mert egyszerüen ha összejönnék valakivel el sem tudnám képzelni mit csinálnánk együtt vagy ugy egyáltalán.. mi lesz igy mert már akkor feladok mindent ha már meglátok egy lányt, annyira unalmas vagyok még saját magammal se jönnék össze lány ként..

2015. okt. 3. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2015. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Ráérsz még gondolkodni lányokon.

Haverokkal bulizni sokkal jobb.

Gondolj bele:

Jelenlegi barátnődnél: Havi menstruáció olyankor nem mindegy hogy bánsz vele, meg a vér, akkor nem tudod kielégíteni amit szeretne egy lány nem fog megelégedni egy fiú társaságával legalább 3-an legyenek akik körül ugrálják, és ki tudja hogy jössz ki a többi pasijával, aztán amikor bejelenti hogy 4-en egy ágyban szex ma este akkor tuti hogy nem a lány fog neked jutni.

Gondolj bele haverok sör, bor, részegség, nevetgélés, energiaital, lementek szalonnát sütni...stb! Mi kell ennél több? Majd eljön a pillanat amikor tudni fogod mit szeretnél melyik lány kell neked de addig várd ki. Légy bátor csinálj olyan dolgokat amitől félsz fára mászás vagy egyéb mert akkor nem a lány leszólítésétól fogsz félni hanem 3000m magasból ejtőernyő nélkül kiugrani egy utasszállítóból. :)

Nem poénnak szántam hanem ez a valóság!

2015. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

volt játékfüggőként mondom, menj keress egy jó klubot vagy társaságot. Tökmindegy mi az sport vagy valami különóra...a lányok oké van aki a magasságra megy, de nem mindenki. Ne "idealizáld" a lányokat se magadat, emberek vagyunk mindenkinek van hibája nem is egy... fogadd el magad úgy ahogy vagy, nem kell mindenben mindenkinek megfelelni.

HA úgy érzed unalmas vagy próbáld bővíteni a látóköröd és akkor több mindenről tudsz majd beszélni más emberekkel is, és persze bónusz hogy új embereket ismersz meg. Próbáld inkább a pozitív jellemvonásaidat erősíteni :)

2015. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki talál magához illőt. Én is a kussban ülő, félénk, unalmas csajtípus vagyok, mégis van barátom, és ő is ugyanilyen. Semmi gond nincs ezzel. Nagyon jól megvagyunk évek óta. Te is találsz hozzád illő csajt. De ne legyél negatív. Az tényleg senkinek nem jön be.
2015. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasznalj tarskereso oldalt,beszelgess jo sok lannyal,talan akkor elobe is kicsit batrabb leszel.
2015. okt. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es:

"egy lány nem fog megelégedni egy fiú társaságával legalább 3-an legyenek akik körül ugrálják, és ki tudja hogy jössz ki a többi pasijával, aztán amikor bejelenti hogy 4-en egy ágyban szex ma este akkor tuti hogy nem a lány fog neked jutni. "

Ezt a sztorit honnan szedted, saját tapasztalat?:DDD Mert én még életemben nem hallottam ilyenről, de besz*rok a röhögéstől.

2015. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy vannak legalább barátaid... Nekem még azok sem.
2015. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mintha magamat látnám kb. 10 hónappal ezelőtt, csak nem jártam el bulizni péntekenként, és 180cm vagyok. jelenleg remekül elvagyok egy lánnyal már 9 hónapja. rengeteg mindenben hasonlitunk, sőt :D. de nem ez a lényeg, mikor láttam hogy nekem való akkor mentem utána fél évig kb. és most ittvagyok. szerintem próbáld meg ezzel a lánnyal, ha összeilletek ahogy mondod, akkor meg szerezd meg.(jó nem olyan egyszerü ez igen igen) de ha a barátaiddal tudsz beszélni akkor vele is menni fog. és igen, énse tudtam mit csinálhatnánk eggyüt, de nem érdekelt "csak mentem utána" igazából most se tudom mit csinálhatnék vele :DDD elviszem korizni, vagy valami ilyen neked is megfordulhat a fejedbe, anno a 7. hónapba még le is ültettem magam elé és eggyüt gépeztünk :P és én csináltam közös témát ha ez segit, elkezdtem tumblizni(nem olyan rossz az) és meghallgattam pár zenét amit szeret, és igy tovább és igy tovább,

remélem sikered lesz nála :) üdv 17/f

2015. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok,

szerintem nemvagy unalmas, csak nem tudod magadról mennyi érdekes dolog van benned ami tetszhet egy lánynak

2015. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!