Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit szoktatok csinálni, ha...

Mit szoktatok csinálni, ha nagyon egyedül érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Kimegyek a hegyekbe sétálni egy nagyot.
2015. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Megiszok egy pohár vörösbort, és kényelembe helyezem magam. Olyankor olyan dolgokat csinálok, amiről tudom hogy teljesen kikapcsol, ami eltereli a figyelmem arról hogy teljesen egyedül vagyok. Olvasok, rajzolok, vagy csak fogom magam, és nézelődök neten. Ha pedig nincs kedvem nyugiban ücsörögni, akkor takarítok, vagy hódolok az egyik legnagyobb szenvedélyemnek: főzök. :) A vége mindig az, hogy lefekszem aludni, és utána már sokkal jobb. :))
2015. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár doboz sört megiszom. Most is ezt csinálom. Ettől kicsit jobb kedvem lesz...vagyis inkább elmélkedős nyugodt egyedüllét ami átértékeli a rosszat.
2015. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
Bögök, olvasok vagy felhívom az exemet lol.
2015. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Bringázom, sportolok, felhívok valakit, akiről rég hallottam, olvasok a parkban, kreatívkodom.
2015. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasgatok, éjszakai sétákat teszek ( falusi vagyok ), meg igazából amúgy is éjszaka élek, szóval eléggé elkerüljük egymást a rendes időben élő emberekkel. :D
2015. okt. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
25%
Rárántok :D
2015. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit?:D Az ajtót a lábadra? :D
2015. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!