Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha annyira...

Mit csináljak ha annyira egyedül érzem magam és szerencsétlennek hogy sokszor ezen gondolkodok és nem tudok már tanulni se?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ez a szokásos kamaszkori depi, jó lenne, ha sportolnál valamit és lefoglalnád magad, nem mindig csak az a rohadt tablet!
2015. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a sportra, lehetőleg valami csapatsport
2015. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem tölts ki egy minimum 72 kérdéses tesztet, de sztem INTP közeli vagy...és nem...a gondolatok nem szűnnek meg...kénytelen vagy magolni, ha valami nem érdekel (papìr ceruza és addig ìrni, amìg meg nem ragad a fejedben vagy könyvel a kezedben fel, s alá sétálni és olvasni...

Ha tényleg INTP vagy, akkor csapatsportot csak, akkor, ha a csapat a te baráti körödből áll és nem versenyszerűen csinálják/nem érdekli őkrt, hogy nyernek-e, csak a játék...

különben inkább valami pàros vagy egyedülit javasolnék, mert kül sok anyàzàst kapnál. (Nem azért, mert vesztenének miattad, de, ha nem menne annyira jòl, akkor elővennének és ezt nem bìrnàd elviselni)

Ja a link

[link]

2015. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tedd le az okostelót, a tabletet, kapcsold ki a gépet, húzd ki az internet kábelt, és kezdj el élni.

Egy barátokkal/haverokkal töltött nap után, vagy egy jóleső sportolás után nem fog az agyad elkalandozni.

2015. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolókkal osztom a véleményem. Pár éve én is átmentem ezen a korszakomon. Abaraátaimmal elkezdtünk konditerembe járni és azóta rengeteget fejlődtem. Régebben 0 önbizalmam volt mára viszont már átlagosnak tartom magam ebből a szempontból
2015. okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!