Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segíténétek légyszíves?...

Segíténétek légyszíves? Barátnőm kicsit depressziós.

Figyelt kérdés
Szóval igazából néha valami miatt rátör hogy depizik. Leginkabb amiatt aggodik hogy nincsenek barátai vagyis hogy nem szeretik és hát néha még magát se fogadja el. Amikor azt mondom neki hogy o a legszebb dolog a vilagon akkor nem hiszi el. Szóval ebbem szeretném segítségetek kérni. Mit tegyek hogy higgyen nekem?

2015. okt. 5. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Eloszor is ne mondd neki, hogy o a legszebb dolog, mert nem egy kibeaszott targy hanem egy ember. En is sz.arul ereznem magam ha dolognak hivnanak:DD
2015. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elnézést nem így szoktam mondani de légyszíves a lényegre válaszolj :( Ez fontos nekem.
2015. okt. 6. 07:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Keressen fel egy jó pszichológust ha ennyire komoly önértékelési problémái vannak.
2015. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De esetleg én segíthetnék-e neki?

Valami tippet hogyan lehet legyőzni vagy nem tudom :P

2015. okt. 6. 09:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nem volt barátnőm ezért én csak azt tudom mondani hogy ölelgesd és puszilgasd :) Kapjon sok szeretetet. :)
2015. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös, de aranyos vagy. :)
2015. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából az ölelgetős puszilgatós része is megvan de ma is találkoztam vele és nem változott semmi. Esetleg még valami tipp?
2015. okt. 6. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2015. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen :)
2015. okt. 8. 08:49
 10/11 anonim válasza:
Hidd el te vagy neki a legfontosabb a világon, és valószínűleg azért nem fogadja el magát, mert sokan tiportak már át rajta. de szerintem legbelül ő is elhiszi, hogy nem olyan csúnya lány. :) és hidd el nagyon szeret téged és az is lehet, hogy ez csak egy átmeneti időszak volt :) a lényeg hogy legyél vele olyan amilyen most vagy, szeretgesd és puszilgasd amennyit tudod. meg fogja hálálni. :)
2015. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!