Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üresnek érzem a napjaimat,...

Shadow0101 kérdése:

Üresnek érzem a napjaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden napom unalmasan és magányosan telik...A munkám is unalmas, de ha nem dolgozom akkor sincs senki akivel el tudnék menni valahová mondjuk csak egy jót beszélgetni.

Szoktam sportolni de az is csak pár órára köt le és azt is egyedül csinálom szóval...akiket ismerek mindig a barátnőjükkel vannak én meg egyedül mint a kisujjam.

Ti mit csinálnátok ilyen esetben?



2015. okt. 17. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ebben a helyzetben megpróbálnék ismerkedni.

Vagy csak beszélgetni a munkatársakkal vagy ismerősökkel.

De ez csak rajtad múlik hogy mit teszel azért hogy ne légy magányos.

2015. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj és állj pozitívan az emberekhez, persze azokhoz, akik érdemesek rá (ezt nagyjából ránézésre is el lehet dönteni). :D Ott vannak a kollégák vagy szomszédok vagy akár régi ismerősök stb. De újakat szerezni a legjobb dolog. :D
2015. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Munkában nincs senki?? család?? amúgy előnyben vagy, munkanélkülieknek sokkal rosszabb.
2015. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat, a munkatársakkal jól kijövök azzal nincs probléma ,de csak amíg tart a"műszak"...utána, mivel majdnem mindegyiküknek családja van ezért értelem szerűen sietnek haza hozzájuk.Mindegyiküknek megvan a saját maga kis élete..nekem is meg van csak nagyon hiányzik pl hogy ha haza érek a munkából akkor tudjam hogy valaki vár haza aki azt mondja : de jó hogy végre hazajöttél vagy hogy nagyon hiányoztál.
2015. okt. 18. 02:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, elárulod, ki az, aki nem mondja? Van férjed és ő? Vagy egyedül nevelsz gyereket és tőle várnád?


Azért kérdem, mert ha magányos vagy, akkor írhatsz nekem. Ha van valakid, de ő közönyös feléd, akkor meg azt kéne végiggondolnod sztem, hogy lehet-e vhogyan helyrehozni vele a viszonyodat?

2015. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!