Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetne valami megoldást...

Lehetne valami megoldást találni a következő problémára?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan mint mások. Azt hiszem ez a dolgom a világban, de így viszont nincs más út mint az elmagányosodás. Sajnos az emberek, akiket ismerek nem fogadják el, hogy nem bírom a kocsmákat, a disco zenét, a dohányzást, nem szeretem a bulikat, csak a koncerteket, színházat. Fő irányvonal számomra a blues, jazz, classic rock, swing, dixieland, ragtime, country, rockabilly, igényesebb musicalek. Ugyanakkor a popkultúra, mainstream, a média világa tőlem távoli. Viszont ha meghívnak valahová, ahol disco zenét játszanak, ott integrálódni kell, különben elég keskeny ösvény, amin lépdelhetek. Várom a válaszaitokat a megoldásra.
2015. okt. 19. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Maradj önmagad és keress olyanokat akik így elfogadnak!
2015. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sznob vagy, ennyi. A barátaid meg nem azok, ezért érzed magad kényelmetlenül.
2015. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már bocs mi az hogy sznob? Szerintem telljesen normális miért kéne olyannak lennie mint a többinek..
2015. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ettől miért vagyok sznob? De ha még az is vagyok, miért van negatív kicsengése a szónak? Miért pejoratív? Az sznob, aki utálja az alkohol ízét?

Sajnos, ha a mohamedánokhoz megyünk, akkor úgy kellene viselkedni, ami persze nem megy.

2015. okt. 19. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz mit csinálni, hisz alapvetően különbözöl attól, ami ma megszokott/elvárt. Ilyenkor csak abban tudsz bízni, hogy a barátaid igazi barátok, és elfogadnak téged ilyennek. Ha mégsem, akkor keresned kellene hasonló felfogású személyeket, bár ez elég nehéz, hisz az ilyenek többnyire valószínűleg otthon ülnek, hisz ők sem tudnak azonosulni a kinti világgal.


Én legalábbis ilyen vagyok. És azt is tudom, hogy ebből nem nagyon van kiút.


23f

2015. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak agymosottakkal vagy körülvéve, ne csodálkozz magány vár rád.

Keress értelmes embereket és maradj fejlődés útján.

Írj ha kell tanács/yegítség.

2015. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszer-egyszer ha elhívnak valahova, fogadd el és próbálj meg nyitni egy kicsit a többi irányzat felé is. :)
2015. okt. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

'Viszont ha meghívnak valahová, ahol disco zenét játszanak, ott integrálódni kell, különben elég keskeny ösvény, amin lépdelhetek

.

Ez rohadtul tetszik :D

Na, de komolyra fordìtva:

Elég règi már ez a kèrdès kiírás, de nemis csak a kerdezőhöz szólhat, hanem az olvasóknak is minden betű.

Nem kellene olyannal foglalkoznod, aki 'ràd erőltet' valamit de, ez oda-vissza mar nem mehet.

Keresd annak a tarsaságát akivel hasonló az erdeklődèsetek.

Ne magadon akarj vàltoztatni hanem cserèld le a tarsasàgot.

Mindenkinek jobb lesz ;)

2018. okt. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!