Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek, ha olyan csúnya...

Mit tehetek, ha olyan csúnya vagyok, hogy nem vagyok szimpatikus senkinek?

Figyelt kérdés
Esélyt sem kapok arra, hogy megismerhessenek, mindenhonnan ki vagyok közösítve, lekezelően elküldenek a fenébe. Már az öngyilkosságon gondolkodom. Mit tehetnék? Képet senkinek nem küldök! Lány vagyok egyébként.

2015. okt. 22. 16:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A csúnya embereknek sem vagyok szimpatikus...
2015. okt. 22. 18:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Én megmondom kérdező,hogy nekem már ez alapján szimpatikus vagy :) Szóval,ne add fel! Biztos,hogy találsz majd igaz barátokat. Tudom,nehéz,engem a személyiségem miatt akarnak nehezen elfogadni,de mégis van 1-2 ember akik nem azok a felszínes idióták és felőlük lehet valaki bármennyire csúnya,nem viselkednek vele lekezelően és próbálnak neki segíteni amiben csak tudnak. Egyébként biztos,hogy nem vagy csúnya! Sokáig én is azthittem magamról,de aztán rájöttem,hogy jó kisugárzással és mosollyal,ha belenézek a tükörbe szépnek látom magam és belül nagyon boldog vagyok :)
2015. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek, nem külső alapján ítélem meg az embereket:) L
2015. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én férfiként vagyok ilyen cipőben.
2015. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!