Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Nem vagyok szimpatikus neki?

Figyelt kérdés
a barátnőm tegnap elvitt a szüleihez bemutatni engem. jól sikerült a dolog, rendesnek tűnnek. viszont amikor kimentem mosdóba rólam beszéltek és amikor jöttem vissza (sunyi mód) hallgatóztam. az "anyósom" ezt mondta : "te hallod hát ha meglátják ezt a srácot a lányok ecetet pisálnak tőle!" - ez mit jelent, tudja valaki? :D rákerestem de nem adott ki semmit. rondának tart a mama vagy mi van? vagy mi ez? :D pedig jóképű vagyok. (mások szerint is)

2014. aug. 7. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem irigyek lesznek rád.
2014. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# kik?
2014. aug. 7. 00:24
 3/6 anonim válasza:
a csajok
2014. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsoolti8917 válasza:
hát csak annyi, hogy az anyósod szerint jól nézel ki, örülj neki ez amolyan falusi bók. de! egyrészt figyelmeztetés az "anyósódtól" a barátnödnek is, hogy azért vigyázzon veled
2014. aug. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet h te vagy adonisz és sok lessz a féltékenykedés a konkurencia miatt.

vagy pont az ellentetje de azt kétlem én ecetet pisilok egy kiados 5 órás sex után lehet erre gondolt :) nem tudom

2014. aug. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohh rendben, koszi a valaszokat!! :)
2014. aug. 7. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!