Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Középiskolába jobb lesz?

Középiskolába jobb lesz?

Figyelt kérdés

Hello. 14 éves lány vagyok (8-ikos) és a suliban a lányok barátkoznak velem csak furcsanak tartom hogy én úgy érzem hogy mindenből kihagynak és ottaludnak szünetekben egymasnál. De engem nem hívnak meg egyikőlyükhöz sem. És ez rosszul esik. A fiúk meg hozzám sem szólnak és álltalaba azt mondjak ram hogy "fúj" meg ilyenek. Ezis rosszul esik. Csak mert a tobbi lanyt korbeugraljak. Pedig nincs velem baj. Sokan mondjak hogy szép vagyok csak a fiú osztálytarsaim mondanak az elveszi az önbizalmamat. És ezert rondanak és kiközösítettnek érzem magam

Ha középiskolaba megyek ott jobb lesz?



2015. okt. 27. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Rosszabb lesz számodra.
2015. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A középiskolában új életetet kezdhetsz. Az esély megvan rá, hogy jobb legyen, de ugyanúgy rajtad és a leendő osztálytársakon is múlik a dolog, mint most.
2015. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem biztos, ott is vannak kiközösítések, klikkek.
2015. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy az 1. mondja.

Baromira szedd össze magad szeptemberre, mert pokol lesz neked a középsuli (egy jó színvonalú középiskola is olyan, hogy kiközösítik, ezt a saját szememmel látom).

2015. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
[link] nézd meg ezt hátha segít:)
2015. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Rajtad múlik.

Ha továbbra sem vesze dészre agyhalottak véleményére hallgatsz s továbbra is fogsz, csak rosszabb lesz.

2015. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Hülyén hangzik, de már a fiatalságom idején 25 éve is úgy tudott egy fiatal lány, srác könnyen barátkozni, ha követte az aktuális trendeket (öltözködés, zene, hobbik, stb.) Egy kicsit akkor is igazodj valamilyen hozzád passzoló ilyen trendhez, ha erre nem érzel nagy belső késztetést, meg majomkodásnak érzed.
2015. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem lesz jobb a középiskola :/Én most vagyok 9.-es,de azt tapasztalom,hogy a diákok semmivel nem lettek érettebbek,sőt inkább még inkább elszálltak magukkal,hogy egy lépcsővel feljebb léptek egy olyan helyre,hogy gimnázium.Szerintem élvezd ki az utolsó évedet,mert hidd el,ennél csak nehezebb lesz. Főleg a 9.o,mert új suli,új osztálytársak,teljesen új közösség,más tanárok,nem beszélve a hülye végzősökről és a szecskaavatóról...15/L
2015. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Pávák mindenhol. 2010-ben kezdte az egyik ismerősöm középsulit, ő még egy normális generációhoz tartozott, utána már mindenki lelke beteg, torz világképekkel.
2015. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy középiskolában sem lesz jobb a helyzet. Ugyanez a hülye generáció fog továbbtanulni. A mostani hülyék helyett jönnek majd az új hülyék..
2015. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!