Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan aki az egész ősziszü...

Van olyan aki az egész ősziszünetet otthon tölti?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és tudom a felnőttek még a nyáriszünetben is dolgoznak, de én még fiatal vagyok.


Van más olyan gyerek aki nem csinál semmit? :(


Én egész nap csak fekszem és telefonozok és a nyári szünetben is csak a szobámban voltam mert nem hívott senki. (diákmunka is csak a nyár végén jutott eszembe)


Csak én vagyok ilyen?


2015. okt. 28. 10:23
1 2
 11/12 anonim válasza:

En voltam itt-ott de fokent itthon vagyok,bar en nem banom,mert altalaban mindig rohanasban vagyok.

17 L

2015. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Meg fogod te még ezt becsülni :'D Én őszi szünetben minden egyes nap jártam be a szalagavatós táncpróbákra...

Úgy, hogy mellé 4 tételt kell megtanulni, témazárók, kötelezőolvasmányok... Inkább örülj, hogy semmit nem kell csinálni, de szerintem már, ha végképp nem tudsz mit kezdeni, nézz sorozatokat, nekem sincs hú de sok barátom, sőt akik vannak, azokkal sem szoktam eljárni bulizni meg ilyenek. Biztos van olyan dolog amivel el tudod magad foglalni. Bár már őszi szünet elmúlt, de téli lesz :D

2015. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!