Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Honnan merítsek energiát?

Honnan merítsek energiát?

Figyelt kérdés
Nincs semmi jó dolog az életemben, viszont közben folyamatosan teljesítenem kell, és ez így naygon fárasztó, h semmi örömforrásom nincsen. Enervált vagyok, még a kisebb dolgok is nagyon lefárasztanak, nincs erőm semmihez. Van hogy hazaérek és egész nap csak fekszem az ágyban és nincs erőm felkelni, néha még enni sem tudok. Nincs semmi motivációm, eddig akármibe belefogtam mindig csalódás ért, belefáradtam.

2015. nov. 9. 19:02
 1/4 anonim válasza:

sportolj valamit, csak a sajat oromodre! es olvass sokat! nekem ezek segitettek:)

ja, es tarsasag! bar, ha eljarsz edzeni rendszeresen, csak talalsz egy-ket embert, akivel tudsz valtani par jo szot. sokszor az is eleg:)

2015. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja,es esetleg tanulj meg meditalni:)
2015. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jó szakember csodákra képes.Hellinger féle családfelállítás, reiki.
2015. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg sportolj! :) De csak olyat amit szeretsz (biztos hogy van olyan... ) és ne olyat amit csak muszájból kell csinálnod.


Nagyon jót tesz.

2015. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!