Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglaljam le magam...

Mivel foglaljam le magam tanszobán?

Figyelt kérdés
Ugye a tanszobán(felsős napközi) 2 lány van az egyik a legjobb barátnőm volt de nagyon össze vesztem vele a másik pedig folyton vele van de joban vagyok vele. És 2 fiú osztálytársam van még ott de mind2 a többi fiúkkal szokott lenni(van még 2 fiú hatodikos de ők csak fociznak) Én pedig maradok egyedül. És nem tudom mit csináljak telefont nem szabad használni a teremből ki kell menni mikor szünet van. 13/L

2015. nov. 11. 06:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A focival semmi bajom szeretek is focizni de azt a 2 fiút nem birom :D na akkor elmondom még egyszer vki nem értette. Tanulószoba szüneteiben mit csináljak ha telefont nem tudok használni és tanulni se szabad azt csak órán
2015. nov. 11. 14:42
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem szabad szünetben tanulni? Nem mondod XD

Olvass akkor! Fejts keresztrejtvényt!

2015. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tanulni csak órán szabad? Hát akkor az jó suli lehet.

-Tudod az anyagot kislányom?

-Nem, hisz csak az órán lehet tanulni.

:D

2015. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Te dolgozol déli/cigiszünetben, esetleg munkaidőn kívül "igyé"? Vagy az jár, akkor tilos dolgozni?
2015. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Átlagember szellemi munka esetében egy dologra kb. 40-50 percig tud koncentrálni. Ezért akik a bölcsészettudományin ezt tanulták, a sok netes okostojással ellenben, meghatározták a 45-perces óráskat. Közben tartanak 10-15 perc szünetet hogy az információ leüllepedjen pont mint nethuszár barátaink pocijában a megrendelt/mikrózott pizza.
2015. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én mindig megírtam szüleim helyett a tipikus engedjék haza a fiamat, stb.. :"D
2015. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elmész pisilni, megeszed az uzsonnádat... Ja a szünetben is meg lehet fogni egy könyvet és olvasni. Tudom, ez sokaknak mostanában kissé derogál.
2020. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!