Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lett velem? Elegem lett az...

Mi lett velem? Elegem lett az életből, hangok a felyemben arra biztatnak hogy haljak meg. (többi lent)

Figyelt kérdés
Már egy ideje ùgy èrzem hogy felesleges vagyok, halàlról gondolkodom, egyszerűen mindenkiben azt látom hogy utál. A csalàdomat is szìvből gyűlölöm, van olyan hogy egèsz nap nem eszek semmit. A legkisebb problèmàkat sem tudom kezelni.Gyűlölöm magam. Alig vàrom hogy öngyilkos lehessek.
2015. nov. 13. 21:53
 1/7 anonim válasza:
87%
Ne tedd! Nem vagy felesleges. Hidd el! Minden embernek van valami szerepe, hiszen ha nem lenne nem születtek volna meg. Miért dobnád el magadtól az életet? Ha most rossz passzba is vagy, nem tudhatod mi fog történni holnap. Lehet, hogy rád talál életed szerelme, lehet, hogy nyersz a lottón, lehet, hogy szerzel egy barátot. Próbálj másoknak is segíteni. Az jó érzéssel tölt el és neked is segít abban, hogy hasznosnak érezd magad. Találj egy hobbit. Csak egy életed van. Ezt pedig a legjobban éld ahogy tudod. Tiéd a választás, hogy hogyan éled. Minden napban van valami szép. :) Harcolj! :)
2015. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pròbàlom, de egyszerűen nem megy... Mièrt èlnèk feleslegesen, már több mint egy ève ezt csinàlom. Meddig kellene mèg?
2015. nov. 13. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

1 év? Az Lóf***sz.

Amúgy rajtad múlik az egész. Nem fog történni semmi. Vagy rájössz hogy van értelme a létezésednek, vagy nem. Mindaddig szenvedsz, amíg nem változtatsz ezen a mostani hozzáállásodon. Sokan ezt nem merik bevallani maguknak, vagy hülyeségnek tartják, de sajnos nem sajnos, ez így van..

Rajtad múlik. Amíg nincs olyan jellegű aktív problémád ami ellehetetleníti az életed, addig rajtad múlik.

2015. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülyesèg, lehet nem. Prôbàltam vàltoztatni, de komolyan. De nem megy. Valahogy biztos lehet, csak nem tudom hogy.
2015. nov. 13. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Változtass amin csak tudsz, és akkor nem éltél hiába, van értelme az életednek. Ez csak rajtad múlik. Amúgy, bármi gond is legyen, hidd el, mindig van kiút. Csak gondolkodj! A döntést neked kell meghozni, te felelsz magadért. Ne vesszen kárba az, amit eddig építettél. Még ha olyan amilyen, de már elkezdted. Innentől kezdve nem nézhetsz a múltba, csak előre kell gondolni, mindenbe gondold bele a sikert. Ha nem jön össze? Akkor majd más úgyis összejön. Az önsajnálatot pedig csomagold el és dobd a kukába, azzal semmire sem mész.


Ha pedig feladod, azt a "sátán" nyerte. Ne feledd, te könnyebben nyerhetsz.

Remélem segítettem a kezdőlöketben!

2015. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akarsz beszélgetni?
2015. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyere adj egy virtuális pacsit... Én is ugyanebben a helyzetben vagyok... Annyi különbséggel hogy nekem még a szemembe is mondta anyám hogy dögöljek meg...
2015. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!