Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ne kövessek el öngyilkos...

Miért ne kövessek el öngyilkosságot? (26/férfi)

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 10:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Jól van hülye gyerek. Sajnáltatásból egyes! Esik a hó, húzzál kifele havat lapátolni. :D
2015. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
privátban írtam, erre letiltottál. nem is akarod, hogy jobb legyen....így ki az, aki segíthet?
2015. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Esik a hó? Itt nem.

Mit mond a biblia erre? Ha ez egy bibliai kérdés?

2015. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Titusztitusz ***** válasza:
12-es...Lehet hogy a felháborodásod már pusztába kiálltott szó, mivel a kérdező lehet hogy azóta már túl is van az öngyilkosságon...Erre nem gondoltál?
2015. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Roland G. ***** válasza:

Bibliai kérdés?

Akkor itt a válasz:az öngyilkosság ugyanolyan bűn,mintha mást gyilkolnál meg.Az életet úgy kaptad,nincs jogodban elvenni se másokét,se a magadét!


Egy egészséges ember ezt érzi belül Biblia nélkül is! :)

Peace!

2015. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mert abba nincs semmi élvezetes...

Viszont ha nem teszed, akkor tudsz találni olyan dolgokat amiktől boldoggá teheted magad (kisebb-nagyobb örömök).

2015. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az élet a legnagyobb érték. ha eldobod vége... de amég ez nem történik meg rengeteg féle dolgot tehetsz a változtatás kedvéért. a lehetőség végtelen... ez az én nézőpontom.
2015. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Hogy ne adj ezzel adu ászt a zsebébe!
2015. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert hiányozni fogsz valakinek, meg lehet idővel megoldódik a probléma, amiért meg akarsz halni. Remény mindig van. Engem is csak az tart életben.
2015. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Titusztitusz ***** válasza:
12-es...Én mondjuk nem szándékozlak letiltani a privát üzeneteim listájárol mint a kérdező, de azért ha legközelebb mondandód volna a számomra, akkor talán ajánlanám azt, hogy IDE írjál majd, ne a privimre...Megértésedet akkor most előre is megköszönném...
2015. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!