Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depresszioban élek az öngyilko...

Depresszioban élek az öngyilkosságot fontolgatom hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szoval az egész ott kezdödött hogy alapból egy zárkozott ember vagyok nem kedvelem az ember társaim.Ezért nagyon már nincsenek barátaim igaz barátom még egyse volt...Nem hiszek istenben Se semmi ilyenben.A szüleim el váltak bár ez hidegen hagy már.Nem látok értelmet az életben fel akarom adni de nem voltam-vagyok elég bátor hogy meg tegyem.

Szabad idömben verseket irok körübelül ez az egy dolog van amitöl boldog leszek napi 5-10 verset írok Föleg depressziorol és az élményeimröl..Mostmár nem látom értelmét hogy fel keljek nincs már semminek se értelme.

Nem tudom hogy mit tegyek gondolkoztam szerelmen de rá jöttem hogy senki se illik hozzám vagy én hozzá legalább is akiket ismerek.

Irok ide egy verset...


Fako lett az életem

Semmit se várok már istenem

Az életem nincs már a kezemben

A hitemet el vesztettem

Boldog szeretnék lenni

Egy társat szeretnék ennyi

Boldogan élni az életem

De ugy érzem ez lehetetlen

És ez megborzongat engem

Semminek sincs értelme

Mit kéne tennem

Hogy örömöm legyen végre?

Pár dolgott már probáltam

De mindig kudarcot vallotam

A vissza utasitástol félek

Inkább halgatok e végett

Nem rontok többet

Talán boldog lesszek csöppet.

A hangomat el folytom

s a szavaimat hanyagolom.



2015. aug. 15. 22:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

[link]


Nyisd mef a linket.. Ne azt nézd mi van oda írva mert azt csak a szerkesztő azért így írta hogy akik öngyilkossági módszereket keresnek azok nyomjanak rá, de helyette elmagyaráz pár dolgot.

2015. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Az elsö válaszolonak képzeld nem olyan könnyü le ugrani.

Meg nem feltétlen meg szeretném ölni magam hanem jobbá szeretném tenni az életem csak nem tudom hogyan.

2015. aug. 15. 23:03
 3/34 anonim válasza:
Hidd el nem az ongyilkosság a megoldás.Én is már sokszor éreztem magam így."Miért vagyok én még itt.., meg akarok halni, semmi értelme az eletemnek..!""De azóta rájottem igenis van értelme, nem szabad feladni.Én sem adtam fel....Amugy meg a versirashoz igen nagy tehetséged van....!:D
2015. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Hülyeség megölni magadat. Itt lehet megszűnne a fájdalmad, de a túlvilágon örökké szenvednél.

Helyette járj ismerkedni, lépj be ilyen kultúr csoportba. Mutasd be a verseidet más embereknek. Nem úgy néz ki de megdöbbennél hogy mennyien szeretik a verseket. Azért kicsit vidámabb téma lehet nem ártana :D

Légy nyitott az emberekre, hagyd hogy megismerjenek és te is őket. Igaz hogy a sült galamb nem fog a szádba repülni, de ha teszel érte minden jó lehet :D

2015. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De ha van értelme mi az?Mert én nem látom...
2015. aug. 15. 23:09
 6/34 A kérdező kommentje:
Túl világban meg nem hiszek istenbe sem hiszek és mint le irtam nehezen barátkozok.Nem nagyon tudok be illeszkeni sehova Probáltam de nem ment.
2015. aug. 15. 23:10
 7/34 anonim ***** válasza:
Próbálj másokon segíteni. Foglalkozz kicsit másokkal és rájössz, hogy ők miként tudnak boldogulni. Ez segíthet új utat találni.
2015. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Ne öld meg magad, érdemes élni..ez az egy esélyed van, ne dobd el magadtól ha most nehéz is...tudom, hogy vhol ez egy nagy klisé, de attól még igaz..

Ha szeretnél beszélgetni, írj egy privit :)

2015. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Kitartás! Van egy barátom akinek hasonló problémája volt, szerintem segíthetne neked. De nekem is írhatsz bátran.
2015. aug. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"De ha van értelme mi az?Mert én nem látom..."

Az agy oxigénhiányos állapotából eredően, feléli azon szabad kapacitásait ami ahhoz kell, hogy a boldogságot felismerje.

A probléma megoldható, némi plusz oxigént juttatva a szervezettbe.

A másik dolog: szerintem ez kamu kérdés! Csak fel akarod hívni magadra a figyelmet (verseidre). Ebből következik, hogy egy nagyravágyó, dicsőségvadász hernyó vagy!

2015. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!