Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Elegem van.

Mit csináljak? Elegem van.

Figyelt kérdés

Egyszerűen az egész életem semmit nem ér.

Sok dolog történt velem. Ma nagyon összevesztem a legjobb barátnőmmel. Mindig rossz kedvem van anyáék miatt, (Folyton veszekednek) meg a nővérem miatt. (Összevesztünk) a papám öngyilkos lett. Senkivel nem vagyunk jóban a családban. Barátaim nincsenek, mert félek bárkit is közel engedni magamhoz. Van egy kedvenc tanárom, hétfőn is ki voltam borulva, azonnal odajött, megölelt, és kérdezte mi a baj. Elsírtam magam, és mondtam hogy feladom, engem nem érdekel semmi sem. (Néha szoktam verni a falat, ezeket a hegeket megmutattam neki) anyám sokszor megcsalta apámat. nem tudok bízni a szüleimben. Csak abban az egy tanáromban. Magányos vagyok. :( Egyszerűen, félek az emberektől. Kilátástalannak látom az életem, semmit sem érek, megakarok halni. :( Mit csináljak? Értelmes válaszokat, kérlek. :( 12/L


2015. dec. 4. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

ez is az egyik kérdésem, azóta semmi sem változott. :( Tiszta depis vagyok, egyszerűen semminek érzem magam. :(

2015. dec. 4. 21:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit amit szeretsz.
2015. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
:( sajnálom hogy ilyen fiatalon ilyen nehéz dolgokon kell keresztül menned. jó lenne, ha fel tudnál keresni egy szakembert, aki segít. pszichológust/pszichiátert
2015. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is, soha nincs olyan helyzet amelyből ne lehetne felállni, a te helyzeted ahhoz képest elég jó.


Kérlek szépen kérd az iskola pszichológus segítségét, szerencse ingyenes, és nagyon segítőkész. Meséld el neki ezeket a dolgokat, és fog neked segíteni.

Nincs mit szégyenleni ezen, sok ember megy szakemberhez, és neked tényleg szükséged van. A pszichológus segít megoldásokat találni a családi konfliktusokra, de legfontosabb hogy legyél szociálisabb és legyenek barátaid. 12 éves vagy, ilyenkor még nagyon fejeletlenek az emberek, viszont te a korodhoz képes nagyon magas érzelmi intelligenciával rendelkezel (olyannal amellyel a felnőttek több mint fele nem). Átlátod a helyzeted, felismerted hogy gondok vannak, és nem mehet ez így tovább. Akkor változtass, egyedül nehéz, de egy szakemberrel gyerekjáték lesz. Amúgy meg barátaid 9. osztálytól biztos lesznek, mert akkor kezdnek megérni, és új társaságba kerülsz és könnyebb kezdeményezni.


Ne feledd! Hétfőn keresd fel az iskolapszichológust! Légy őszinte vele, segíteni fog mindenben! És persze minden köztetek marad.

2015. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!