Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az egyik osztalytarsam nagyon...

Az egyik osztalytarsam nagyon maganyos es depis is talan. Hogy tudok neki segiteni? (Tobb lent)

Figyelt kérdés

Egy osztalytarsamtol hallottam, hogy nagyon nincs jo paszban es semmi sem erdeki mar, pedig jo tanulo volt, es most azt mondja, a tanulassal elpazarolta az idejet. Semmi sem erdekli mar. Otthon is egyedul van, es a suliban is, nincsenek kulonosen baratai mert regebben a "jo tanulo" szerepe raragadt., igy megutaltak. Az osztaly sokszor ket fele van bontva, es en egy masikban vagyok...Nem tudjatja, hogy tudom, hogy nincs jol, de segitni szeretnek neki. A nagyobb gond pedig az, hogy mivel alig latom, nincs szinte semmi kapcsolatunk, csak neha beszelunk, amikor van ra mod. Hogy kene segitenem neki, hogy ebbol kijojjon?

Elore is koszonom a valszokat:)



2015. dec. 11. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

hívd el bulizni, kávézni, sétálni, sportolni, valami :) keress vele közös szabadidős tevékenységet.

btw: szép dolog, hogy segíteni akarsz neki és figyelsz rá! resprect! :)

2015. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt:)

Igen, en is gondoltam ilyenekre, de ez nagyon feltuno lenne, nem? Mert eddig semmi kapcsolatunk nem volt egymassak ugy igazan...

2015. dec. 11. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Azta mintha csak engem írtál volna le.Csak annyi,hogy nekem van 3-4 barátom akikkel elvagyok,és nem voltam utálva,de a többi teljesen stimmel.

Legyél vele kedves,beszélj azokról a dolgokról vele amiket szeret stb. Biztos jól fog esni neki ha odamész hozzá.

2015. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!:)

Megprobalom:))

2015. dec. 11. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
De ne legyél tolakodó mert azzal csak magadat utáltatod meg vele
2015. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, koszi:)
2015. dec. 12. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Na sikerült valamit tenni az ügyben ?
2015. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok az ugyon:)
2015. dec. 25. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!