Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék tenni a magány...

Mit tudnék tenni a magány érzése ellen?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy egyedül maradtam ép értékrenddel ebben az eltorzult világban.

Sorra leépítettem az emberi kapcsolataimat, mert nem éreztem őket megfelelő barátnak. Nem éreztem, hogy a barátságok kölcsönös dolog, nem éreztem, hogy ha bajba kerülnék ők és tűzbe tennék értem a kezem.

Ezzel nem is lenne baj, az ő hiányukat nem érzem veszteségnek.

A legnagyobb azt sajnálom, hogy nem találtam olyan embereket, akikre számíthatok, akikre támaszkodhatok, akiknek fontos lehetek, akik fontosak lehetnek számomra.

Nem érzem, hogy bárki is meg szeretne ismerni. Nem érzem magam értéktelennek (kicsit sem), csak valamiért nem találom a célközönségem, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki ezt jobban.

Ugyan ez a story társkeresésnél is. :/ Nem hívtam még senkit sem randira, mert senkiben sem láttam a kedvemet, senki sem keltette fel az érdeklődésemet komolyabban, senki sem közeledett még felém, hogy előbújjak a csigaházamból.


23/F



2015. dec. 16. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg vele, és máris nem lesz olyan rossz kedved.
2015. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Colix válasza:
barátokra márpedig szükség van, keress valami közösséget ha másképp nem megy, és élvezzen elsőbbséget a személyes beszélgetés (ne chaten vagy telefonon). Valószínűleg enyhe Depressziód van, mert nem teszel eleget a társadalmi elvárásoknak.
2015. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elwera ***** válasza:
Magány ellen a társaság segít, és a társaság hozhat újabb barátokat. De ha begubózol, akkor nem.
2015. dec. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!