Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már hogy úgy éreztétek...

Volt már hogy úgy éreztétek hogy senkiben nem bízhattok mert mindenki kibeszél a hátatok mögött?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm, vele kb egy éve vagyok jóba. Nem igazán tudok benne megbízni mert nekem is sok mindenkit kibeszél. De ennek ellenére mostanában elkezdett beszélgetni a barátommal, és elég szépen kibeszélnek. Egyik sem mondja el h miről beszélnek. Ez nekem egyáltalán nem esik jól, hogy ilyenek velem. Nem tudok már bízni bennük. Úgy érzem hogy Anyukámban sem mert ő is beszélt mostanában a barátommal rólam, és azt a beszélgetést sem akarja egyikőjük sem megmutani. Nagyot csalódtam mindegyikben. Van még egy másik barátnőm is, ő is beszélt a barátommal, ők is kibeszélnek. Onnan tudom hogy a barátom mind a hármukkal beszélt mert veszekedésekkor néha elszólja magát h az egyik barátnőm is így gondolja mint ő stb. Nemrég szakítottunk a barátommal, az elött hogy beszèlt volna a két bnőmmel meg Anyukámmal. Ki is békültünk. De úgy érzem hogy már senkinek nem lehet mondani semmit mert ők kibeszélnek. Mit tegyek most? Kivel beszéljek arról amit érzek?

2015. dec. 19. 18:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Facebookon történt a beszélgetés (távkapcsolat)
2015. dec. 19. 18:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakits azzal a gyerekkel, azt a két "barátnődet" pedig felejtsd el, ezek nem is barátok...Az anyádról meg inkább nem is mondok semmit. Igazából én is csak nagyon kevés olyan emberrel találkoztam eddig, akik nem beszélnek ki mindenkit a háta mögött, de szerencsére találtam egy új baráti társaságot, akikről tudom, hogy ha valami bajuk van velem, elmondják szemtől szembe, nem másnak hordanak el, amikor nm hallom. Előbb-utóbb biztos te is találsz igaz barátokat, akikkel őszinték lehettek egymással :)
2015. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!