Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek esett már meg, hogy...

Veletek esett már meg, hogy úgy éreztétek semmi sem jön össze?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy minden napom ilyen és egyre jobban rányomja a bélyegét az életkedvemre. Az egyetemet szeretem,értem is az anyagot,ennek ellenére két zh-m van már,amikért imádkozok,hogy meglegyenek kettesek.Új városba költöztem,így nincs sok barátom,ergó nagyon magányos vagyok,még úgy is,hogy a lakótársam az egyik volt osztálytársam.Neki másmilyen az időszemlélete,így keveset tudunk együtt lógni,ráadásul neki ott van a barátnője.Ez a másik: éreztétek már úgy,hogy senki se szeret?De úgy mindenki:család,barátok,vagy az idegen az utcán( mármint olyan,mintha legszívesebben megfojtana téged a szemével). Kissé kétségbe vagyok esve,legszívesebben csak elrohannék a nagyvilágba a problémáim elől,de sajnos az nem megoldás...Tudnátok segíteni valahogy?
2015. nov. 2. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, en minden nap igy erzek. Nincsenek barataim, valahogy nem talaltam meg a kozos hangot senkivel, kikozositettek mindenhonnn, pedig nem tartom magam szornyunek, csak masnak.

En az erettsegi es a nyelvvizsga miatt felek ennyire, sokat idegeskedek es fogytam is miatta, de remelem minden jo lesz.

Ugy erzem neha, hogy a csaladom se ert meg es lesz.rnak.

Tudom en is hibas vagyok valahol, de nyitott volram, kedves es mosolygos, megsem lettek barataim. Van hogy sirva alszom el estenkent es remenykedek.

Tanacsot nem tudok adni, de ha van kedved beszelgetni, akkor irhatsz!

2015. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak saját tapasztalatot tudok írni: én nem igazán szerettem magam, és nem is voltam valami nyitott. Amikor fősulis lettem (én is nagyon szerettem) onnantól a szüleim egyenesen semmibevettek. Később emiatt lettem depressziós, úgy két évre.

Engem anno a szüleim minősítettek mindig le, és mindent, amit szerettem csinálni... egy idő után pedig én is így néztem magamra, és a szeretett dolgaimra. Próbáljátok meg objektívabban nézni a dolgokat: mi hat rátok ennyire negatívan. Mert én a depim végén jöttem rá, hogy nincs családom lelki szinten, és emiatt kerülem a padlóra. Mert úgy éreztem, hogy senki nem szeret, pedig csak a szüleim tették ezt. És tartsatok ki amellett, amit szerettek.

2015. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengetegszer
2015. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!