Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki tényleg...

Van itt olyan, aki tényleg nagyon magányos, nincs senkije, vagy aki van, azzal se jön ki jól?

Figyelt kérdés
Hogy lehet így túlélni egy napot? Ha nem történik valami én ebbe komolyan bele fogok őrülni...!!!!

2015. dec. 22. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk. Elég hosszú ideje egyedül élek.
2015. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok, és már egyre kevésbé bírom így a napokat, egyre jobban meg akarok halni
2015. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
El kell magad rakni a jövőre. Ez hülyén hangzik, de ezzel próbálkozom. Igyekszem sokat tanulni, dolgozni, sportolni, stb hogy majd ha lehetne valakim ne egy élőhalott legyek addigra. Bár néha napján nem állok messze tőle :D
2015. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én!
2015. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Énis így vagyok vele. 15 vagyok és úgy erzem nincs senkim,és az életemnek semmi értelme,és,hogy ezt íg nem fogom továb bírni :(
2015. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hát én azért nem szeretnék meghalni, de nagyon rossz érzés amikor úgy érzem, mikor lesz már vége ennek a napnak....

sokat dolgozok, hétvégén is, haza jövök sportolok, meg mikor szabadnapos vagyok elmegyek valahová...egyedül és nagyon rossz érzés.....

én is a jövőre próbálok koncentrálni, hogy ez úgy se marad mindig így (meg nálam nem is tart régóta...)

egyébként ti hol laktok?

2015. dec. 22. 18:29
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
A fekvenyomó rúd, súlyzótárcsák, és gépek mindig a barátaim lesznek. Sosem érzem magam egyedül.
2015. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:) és ha történik veled valami vicces, szomorú, vagy bármi nem esz meg a fene, hogy megosztanád valakivel, vagy pl. hogy te jó ember vagy mért nem kiváncsi erre senki????!!!!!!!!!
2015. dec. 22. 18:43
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Bocsi, de nem értem teljesen. Kicsit kesze-kusza a kérdésed. :( Az edzőtermi dolgokkal ezt nem kell megosztani, telepatikusan kommunikálunk. Kivételt képez, ha valami szemét belopja az általam kiszemelt eszközt, és legalább fél óráig nem tágít. Fúúúú... Olyankor fel tudnék robbanni.


Komolyra fordítva a kérdést: Eléggé magányos szoktam lenni, de amint lemegyek a terembe ez megváltozik. Annyira fanatikus szinten űzöm az elmúlt 2 hónapban, hogy már-már életstílussá vált a dolog. Örülök, hogy végre megtaláltam azt, amit szeretek csinálni.

2015. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én :))
2015. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!