Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog valaki otthon szomorkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog valaki otthon szomorkodni Valantin napon, amiért nincs senkije és magányos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen Én. :(
2011. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én akkor dolgozni fogok 24 órában szóval , szerencsére nem fogok tudni szomorkodni...
2011. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ezért ne szomorkodjon senki. Fogja az úgyszint pártalan ismerőseit és menjen bulizzon egyet, de egy jó belemenőset, hogy ki is menjen a fejéből, hogy Valentin nap van.
2011. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

egyedül vagyok, de nem fogok ezért szomorkodni XD

amugy hány éves vagy és milyen nemüt képviszelsz?:D

2011. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
21 éves és hím vagyok.
2011. febr. 8. 20:45
 6/22 anonim ***** válasza:

Én, mert van akit nagyon szeretnék a közelembe tudni, de őt nem érdeklem.:(

Meg amúgy sincs egyetlen egy barátom sem, akinek nincs párja.:(

20/L

2011. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm, de ettől még nem fogok szomorkodni. Na meg itthon se leszek. :D
2011. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Van barátom, már több éve, és pontosan Valentin nap nem tudunk találkozni, de utána (jövő hétvégén) az egész hétvégét együtt töltjük, csak kettesben :) Végre! :)

Egyébként meg ne szomorkodj, ilyenkor mindenhol szokott lenni Valentin nap alkalmából buli (ahova nem csak párok mennek, sőt), oda vagy másmilyen buliba menj el a barátaiddal és érezzétek jól magatokat. Ne gondolj arra hogy most ez Valentin nap vagy nem Valentin nap, csak érezd jól magad. Soha ne arra gondolj amid/akid nincs, hanem örülj annak amid/akid van :)

18L

2011. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
azt se tudom mikor van pontosan, csak egy újabb virág árusok által kitalált ünnep. Ha szar kedvem van mert nincs senkim akkor annak nincs köze semmilyen ünnephez.
2011. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk én Valentin naptól függetlenül szomorú vagyok, de ez rátesz egy kicsit.:(
2011. febr. 8. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!