Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Karácsonykor lehetünk őszinték?

Karácsonykor lehetünk őszinték?

Figyelt kérdés
Ki meri felvállalni hogy azért magányos most mert eddig válogatott külső alapján, és ez miatt nem adott esélyt a másiknak hogy bebizonyitsa hogy a belső megszépiti a külsőt.
2015. dec. 24. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szar ügy. Én az vagyok, akit "válogatnak" a külső alapján, ezért vagyok magányos :D
2015. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Én azért vagyok magányos, mert nekem a belső szépség fontos kizárólag és nem találkoztam még olyannal, aki hasonlóan ezt így gondolná.

Külsőre jóképű vagyok (nagyon sokan mondták már életem során) de hogy a párom külsőleg hogy nézne ki, nem érdekelne. Kivéve ha szélsőségesen kövér (100 KG+) de egyébként bárhogy kinézhetne.

2015. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Válogatás leginkább a lányokra jellemző.
2015. dec. 24. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, hogy miért lett divat az, hogy felszínességgel vádolják azokat az embereket, akik megválogatják külsőre is, hogy kivel kezdenek párkapcsolatot.

Minden normális ember válogat külső alapján, mert hiába tökéletes valaki belsőre, a kapcsolat a kukában fog landolni (vagy egy rakás kaki lesz) rövid időn belül, ha a kémia nem működik. Tetszik, nem tetszik, el kell fogadni.

A válogatás teljesen alapvető és természetes dolog, nem csak a nőkre, a férfiakra is ugyan úgy jellemző.


A felszínesség más kategória. Ha valaki azért nem kezd párkapcsolatot valakivel, mert nincs 8 kocka a hasán, az felszínesség, de ha valaki nem jön össze olyannal, akihez nem vonzódik, az nem. Az teljesen normális.

2015. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Fiú vagyok, de így van. Viszont szerelmes akarok lenni és nem vak hogy egy bálnával vagy egy idegbeteggel éljek együtt. (Lehet bunkón fogalmaztam, de az utóbbi idő így alakult) Nyugi van, én is vissza lettem utasítva, de nem kell az ember lelkére venni, ez van. Attól még itt van a családom és szilveszterkor a barátaim :)
2015. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagy a probléma abban az esetben, ha valakinek a külsejébe szeret bele a másik, mert a szépség x idő után elmúlik és akkor vajon mi lesz?
2015. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Én azért vagyok magányos, mert mindig az elérhetetlent célzom meg..😔
2015. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 15:24


Haha persze a pasikat jobban ócsárolják hogy csak a facebookos meg a pláza csajokra buknak..Hol ott egy átlagos szorólapos lányt sokkal többre értékelnek..

2015. dec. 24. 16:37
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én lány vagyok, van párom, de barátaim nincsenek. Egyedül érzem magam, nap mint nap. Egyéb kérdés?
2015. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Inkább legyen párom,de ne legyenek barátaim,mivel sok barátom van,de magányos vagyok és boldogtalan, ez rosszabb
2015. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!