Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan magányos ember,...

Van itt olyan magányos ember, akinek tényleg senkije sincs?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolat hiányára gondolok, hanem bármiféle emberi kapcsolat hiányára.

2015. dec. 26. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy boldog párkapcsolatom, a barátnőjének lakom élettársi kapcsolatban, barátnőm 36/N én 34/F és anyóssal akivel nagyon jó a viszonyom és szinte anyámként tudok tekinteni rá.


Nos külső kapcsolataim nincsenek, a kollégák meg túlzottan eltérőek velem olyan szinten, hogy nincs velük közös témánk. Néha volt kollégáimmal szoktam kommunikálni nagyritkán facebookon vagy telefonon.


Az élettársam túl sokat beszélget telefonon a másik szobában emberekkel, ha nem akkor éppen pihen szinte csak vacsorakor vagyunk együtt úgy mint egy család és esti gyógyszer bevételkor és hétvégén kinn a konyhában vagy én egyedül odakint az udvaron tevékenykedni.


Sajna néha így is nagyon magányosnak szoktam érezni magamat. :-(

2015. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen sajnos van èn is az vagyok bár 1-honapja meg minden más volt èn szívesen beszélgetek veled èn fiú vagyok 30-èves
2015. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van. Már vagy 10 éve...
2015. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatomon és a nagyon közeli rokonokon kívül senkim sincs.

Ha én keresek valakit, akkor oké, ha nem, akkor engem nem keresnek... Nem tudok elmenni senkivel sehová, így eléggé magányosak a mindennapjaim...:(

2015. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majdnem. Két rokonom van össz-vissz, család már nem él, párkapcsolat 4 éve nincs. Egy cicám van, vele lakom kettesben.
2015. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El kéne járni már különféle klubba, szakkörre vagy sport körbe esetleg kondi terembe és megoldódnának a dolgaid neked is. Mindenki úgy kezdi és talál barátokat hogy egyszercsak elmegy oda. Mit veszthetsz ????????????? Hajrá! Ajánlom a művelődési házak különféle felnőtt klubjait is, fotó szakkör, stb.stb.
2015. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!