Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan rejthetném el az...

Hogyan rejthetném el az emberek elől a tényt, hogy egy magányos, életképtelen nulla alak vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném elérni, hogy ha kimegyek az utcára, vagy elmegyek akárhova, ne ez legyen az első dolog ami az embereknek eszébe jut rólam. Mert nagyon látszik rajtam, és valahogy szeretném ezt eltakarni, hogy legalább egy átlagembernek tűnjek mégha nem is valami életvidám, élettelteli embernek, de legalább átlagosnak.
2015. dec. 28. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:
A mozgásom is tök határozatlan az emberek előtt, szerintem ebből is látják ezt, meg a testtartásomból, ami nem olyan büszke, kiegyenesedett, hanem inkább gyengének tűnhetek, nem túl talpraesettnek. A nézésemből is kitudja mit meg nem tudnak állapítani
2015. dec. 28. 10:56
 2/6 anonim ***** válasza:
húzd ki magad, és egy határozott egyenes nézés csodákra képes
2015. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már felismerted min szeretnél változtatni, onnan már könnyebb. De ne azt próbáld meg elérni, hogy egy ilyen álarcot kreálj.. az elég gáz.

Kezd az alapoktól. Önbizalom tréning, sport és pozitív gondolatok. Keress egy hobbit, egy célt, ami örömet okoz és sikerélmények érhetnek.

2015. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nézését meg a járását. :D


Na ne rinyálj itt jobbra-balra, állj a sarkadra mert leba.zok egyet. Nem mindenkinek kell "terminátornak" lennie, de egy átlagos határozottság ne okozzon már problémát senkinek. Elkezdesz edzeni, ami kellő magabiztosságot és helyes testtartást is fog adni. :D Hajrá. 22/f

2015. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már régóta ezt csinálom. Már több éve felvettem egy határozott ,magabiztos, sikeres álarcot, és olyan jól sikerült a szerepjáték, hogy egy idő után magam is elhittem, hogy ilyen vagyok, és már nem is kell megjátszanom magam, mert az álarc belém olvadt.
2015. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha kicsit mosolyogsz és kihúzod magad. De az a szerencse, hogy manapság nem foglalkoznak a másikkal, észre sem veszik egymást az emberek, ha unszimpatikus akkor pláne. Szóval szerintem nem érdekel senkit mi a bajod.
2015. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!