Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmi nem tud örömet szerezni...

Semmi nem tud örömet szerezni már, mit tegyek hogy boldogabb legyek?

Figyelt kérdés
Akár mit veszek magamnak szomorú maradok, pedig azt remélem hogy boldog leszek tőle. Odáig jutottam, hogy semmi nem tud örömet szerezni és állandóan szomorú vagyok. Mindig úgy érzem hogy szarul nézek ki és mindenki más sokkal jobban van felöltözve. Hobbim nincsen és általában otthon vagyok. Hogyan változtatna meg a kedélyállapotom?
2015. dec. 28. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit ki kéne mozdulni jobban talán és csinálni érdekes programokat. Milyen idős vagy? Suli/munka? Sport/hobbik? Barátok? Mesélj egy kicsit többet :)
2015. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25 vagyok, egyetemre jarok de ott nincsenek barátaim mert idosebb vagyok náluk és bejáros ( nem lakom a városban). Hobbim nincs :(
2015. dec. 28. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oxigénhiányossá vált a szervezeted.
2015. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

25 és idősebb vagy? Ezt el hiszem, de azt, hogy ezért ne barátkoznának veled? Egy nagy lószart haver.


22 éves vagyok, van 20 éves évfolyamtársam és 24 is. Bejárós vagy... Valószínűleg ezzel nem vagy egyedül. Nálunk is vannak bejárósok és kollégista létemre az egyik legjobb egyetemi haverom is bejárós. :D


Eddig elég szar indokokat vonultattál fel... :D


Mi az, hogy nincsen hobbid? :D Miért nincs? :D Január első hétvégéjén az első teendőd, hogy összeültök inni egyet a helyi kocsmában. És te fogod megszervezni szólsz pár évfolyamtársadnak, hogy menjetek el beszélgetni az ünnepekről stb. :D Már most rájuk is írhatsz. :D

2015. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy értem bejáros hogy nem élek abban a városban ahol az egyetem van, vonattal/ autoval szoktam bejárni és sajnos esti programokra nem tudok ott maradni.

A legtöbben 18-19 évesek és nem barátkoznak velem.

Szomorú vagyok ez a legnagyobb bajom és már semmi nem vidit fel:(

2015. dec. 28. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kérlek 27 éves vagyok és még egyetemen, a legtöbben körülöttem 5-6 évvel fiatalabbak. Kicsit más dolgokat igénylek mint ők, de mégis össze tudtam barátkozni sok emberrel :) Bulizós programokra este én se nagyon járok, de nem kell ez ahhoz, hogy legyenek barátok.


Valami hobbid biztosan van, miket szeretsz csinálni? Bármivel kapcsolatos.

2015. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemed micsoda?
2015. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. Próbálok új dolgokba belefogni, de rájövök,hogy semminek sincs értelme. :)

Csak magamat próbálom győzködni ,hogy az életnek bizony van értelme, de aztán rájövök, hogy amiket teszel az azért van,hogy ne őrülj bele az életnek nevezett méregbe. Túlélés-erről szól minden. A boldogság csak egy állapot,nem tart örökké.

2015. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!