Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi ez a sok "type amen" ha...

Mi ez a sok "type amen" ha "ignore akkor meghalsz" poszt?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen **** posztot látok és már a tököm tele van vele. 4 db kép pls az egyik justin bieber a másik katy perry a harmadik ISTEN!!! a negyedik meg ördög! Katy és justin képe alá az van írva hogy like isten képe alá az hogy "type amen" az ördög alá meg az hogy "ignore". Most ha nem írom oda hogy amen akkor a pokolra fogok jutni b+?? Hát az ilyen emberek miért nem járnak templomba?? (ja,az amerikába nem divat,csak a lustaság. És akkor ha én nem írom le a sok b*zi kommentvadász amerikai tininek akkor a pokolra jutok... na persz? És ennek van valami babonája?? Vagy ezt rendelték el a templomban? És ha nem írom le hogy Amen?

2015. dec. 30. 23:19
 1/3 Crisopher ***** válasza:
Ilyeneket szoktam én lendületből továbbgörgetni.
2015. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hallod, lendülj túl rajta________________

Olyan egyértelmű kérdés, erre te magad is tudhatod a választ, szard le, ez a net, az emberek ilyenek, like + komment vadászat, nem is értem, hogy miért fecsérelem rád az időm, hiszen a te kérdésed is olyan sablonos, csak figyelemfelkeltés, nem vagy te véletlenül magányos?....

2016. jan. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,nem az vagyok! :D (azért írtam ebbe a témakörbe mert nem akartam valásba tenni!) Igaz,ez nem igazán kérdés azt akartam kérdezni vele hogy ennek mi az értelme? (az gondoltam hogy nem nagyon van,de kíváncsi voltam mert nem nagyon tudok angolul.
2016. jan. 4. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!