Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem most sem hívtak sehova...

Engem most sem hívtak sehova szilveszterkor ezért elmentem biciklivel körülnézni mi van az utcákon és mindenki bulizott. Olyan rosszul érzem magamat mit csináljak?

Figyelt kérdés

Miközben bicikliztem rengetek fiatal ment csoportosan az utcákon és egy csomó lány is volt közöttük.


Direkt elmentem az egyik régi osztalytarsam udvarához... kint voltak és még utalásként írtam neki pár dolgot pl: de jó van wifi előttetek és stb... Csak hogy leesen neki hogy szeretnék menni én is bulizni, de rá sem tért a témára. :(


Mit csináljak hogy ne érezzem rosszul magamat?


Most hogy láttam az utcán azt a rengeteg 16-17 éves fiatalt akik között rengeteg lány volt olyan rossz érzés hogy engem kihagynak és itthon ülök. :(


Még sosem voltam bulizni és nagyon szeretnék már menni,de barátaim sincsenek.



17 éves fiú vagyok.


2015. dec. 31. 20:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Direkt nem barátkozom mert félek kicsit az emberektől és kissebbrendűségi komplexusom van és félek hogy terhére lennék az embereknek.


Olyan érzésem van hogy mások ezt gondolná valaki ha oda mennék hozzá: mi a francnak van ez itt? Menj már innen.


Így nem nagyon akarok próbálkozni mert félek hogy nem szeretnének az emberek és így legalább nem ér több bántódás. (régen sokszor bántottak)


Privátban írták hogy keressek barátnőt...


Barátnő kereséssel meg főleg nem próbálkozom meg. :(


Fogalmam sincs mit kellene tennem és mit mondanom.

Félek tőle hogy nincs eséllyem senkinél és inkább nem próbálkozom hogy ne utasítsanak el.


Úgy élek hogy hátha lesz valami és lesznek barátaim és barátnőm és mehetek majd bulikba és szeretnek majd az emberek, de ez eddig nem teljesült. :(


Egyébként nem én pontozok.. Valaki helyettem pontozgat... Tök jó.

2015. dec. 31. 21:49
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

Szóval a csodában bízol...hát jó.


Bírom, hogy az emberek mindig úgy akarnak valamit, hogy semmit nem tesznek érte. Mert úgy kényelmes.

2015. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Legyél egy kicsit határozottabb, legyen nagyobb az önbizalmad és máris lesz barátnőd, akivel együtt szilveszterezhetsz.
2015. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék ünneprontó lenni, de én tavaly elmentem egy szilveszteri buliba, és ne tudjátok meg mi volt ott.. Az összes fiatal hulla részegen fetrengett a földön -én pedig egyáltalán nem vagyok ez a fajta-. Idén már nem mentem buliba, mert szerintem elég gáz, hogy megfelelő alkohol dózis nélkül a korosztályombeli tizenévesek már nem tudják jól érezni magukat.. Persze ez nem jelenti azt, hogy minden buli ilyen félre ne értsetek!

Egyébként BÚÉK mindenkinek!

2015. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

"Nyiss a világ felé és a világ nyitni fog feléd" -st22lacika


2008-ban 18 évesen ugyan így éreztem, mint te. Otthon ültem és a bőgés határán voltam. Elkezdtem önfejlesztő könyveket olvasni, társaságokba járni, tényleg mindenre lecsaptam, konditerembe, bulikba, új elfoglaltságokat kerestem magamnak, feljavítottam az öltözködésem, és nem utolsó sorban felvettem egy megjátszott önbizalmat, többnek mutattam magam, mint ami vagyok.


Idén szilveszterkor az volt a gondom, hogy hova menjek. Most 3 helyre hívtak, csajok is. De ezt nem lehet a Szilveszterre kihegyezni, ápolni kell a kapcsolatokat év közben is. 31-e csak az év megkoronázása azokkal az emberekkel, akikkel egész évben voltál.

Nem volt egyszerű, sőt b#azott nehéz belevágni de meglesz az eredménye hidd el. Lehet siránkozni, nem vezet sehova, tudom.

2016. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel,de én nem láttam bulizós embereket.
2016. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Érdekes dolog, hogy mennyi ember egyedül érzi magát, csak itt mennyien írnak... Szomorú hogy ennyire elidegenedtek egymástól az emberek, hogy már csak interneten lehet lassan barátságokat kötni. Hogyan lehet barátokat szerezni? Ha alkalom adódik rá sose félj szóba elegyedni bárkivel.
2016. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!