Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ennyire forever...

Csak én vagyok ennyire forever-alone?

Figyelt kérdés

Hetek óta munkanélküli vagyok. Nincs egyetlen barátom sem. Az utóbbi időben az a szokásom, hogy a nyiregyi korzóban felmegyek az emeletre és csak bambulok a forgalomra, vagy benn a földszintre. Ez normális szokás/tevékenység? Más szokott ilyet csinálni?

23/F



2016. jan. 6. 02:07
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Keress olyan munkát ahol emberek között vagy ...talán az segígetene :)
2016. jan. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
És iszol is valamit legalább? :D
2016. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem szimpatikus, én is szoktam ilyet csinálni. Bár kétlem, hogy normálisak lennénk ...


23f

2016. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Szeretem mikor 23 éves gyerekek dobálóznak a forever alone kifejezéssel, milor néhány hete egyedül vannak...

Se kutyám se macskám, se barátnőm, nem is akarok aktív kapcsolatot, minden barátom külföldön, egyedül dolgozom... 38/f én joggal használnám magamra ezt a kifejezést :)

2016. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen szerintem is eléggé messze vagy még ettől a kifejezéstől.
2016. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A forever nem csak azt jelenti, hogy "örök életen át", hanem azt is, hogy "mindig, folyamatosan".


Persze kötözködni forever kell....

2016. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Én pont ugyan ezen esek át mint te, nincs meló sehol, nem mintha nem keresném, lonely vagyok én is, de remélem nem forever, tavaly végeztem suliban, egyetemen meg túl magasra rúgott a ponthatár úgyhogy egy évet csúszva oda nem kerülök be. Szóval barátok sincsenek, nem sok ismerősöm van egyébként sem.

Szerintem nem abnormális amit csinálsz, csak pusztán unatkozol, gondolom. Néha én is szeretem figyelni az embereket, kiülök egyedül egy padra a téren és szemlélődök. Szóval szerintem emiatt ne aggódj. Valami hobbid biztos van, maximum kereshetsz valami egyéb elfoglaltságot is amiben tevékenynek érezheted magad.

2016. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Énis úgyjártam mint az előttem kommentelő...nem kerültem be most készulok h.szeptemberbe bekeruljek.. regi haverokkal 1/2 havonta talizok de nekem ez nagyon keves ok meg egyetemen mindenheten buliznak ...en meg olyan ürességet erzek magamba mindig en írok rajuk stb.. belefaradtam
2016. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

csöves leszel ha nem vigyazol!!

Utan mar nem tudsz ittt gyk.-ni !!!

2016. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!