Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érjem el azt, hogy...

Hogyan érjem el azt, hogy könnyebben tudjak barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sajnos egyedülálló vagyok, már régóta nincs barátnőm. 22 éves fiú vagyok, már szükségem lenne rá. Ugyanis szeretném megélni a szerelemben ugyanazt, mint mások.


Valahogy sose sikerül magam egy lánynak megnyerni. Eleinte kedves velem, és jól elbeszélgetünk, de amint találkára hívnám, mindig nemet mond. Ez több lánnyal is így sikerült. Sokan a sok zh-val takaróznak, és hogy sok a dolguk. Sajnos állandóan ezt a kifogást alkalmazzák. Volt egy lány, akinek a találkát csak két hét után említettem meg újra, és akkor sem szeretett volna randizni.


Még az első csókig sem jutottam el.

Magamról annyit, hogy (és ez nem ölteltség), hogy jó külsőm van, dús barna hajam, tehát nem vagyok előnytelen, intelligensnek tartanak, de új dolgokat is szeretek megismerni, és őszinte, jólelkű is vagyok.

Természetesen hasonló típusú lányt szeretném páromnak, aki szép, okos és jólelkű. (Elkövettem azt a nagy hibát, hogy egy idő után már a nemszép lányoknak is udvaroltam, és abból se lett semmi sem).

Mitévő legyek? Hogyan érjem el, hogy az a lány engem válasszon?



2016. jan. 6. 11:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most komolyan, nem unjátok még ezt??? Segítséget vártam, nem bánást.
2016. márc. 18. 11:18
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne is várj segítséget, sajnos ilyenek a mai emberek, ítélkeznek és belerúgnak aki a földön fekszik.


És remélem, hogy hamarosan sikerül majd találnod egy hozzád illő lányt.

2016. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Pedig, kedves utolsó, pont most kaptam meg a segítséget. Ment a zöld kéz. Én is kívánomneked, hogy megtaláld a párod. :D
2016. márc. 18. 11:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Örülök neki. És köszönöm. :)
2016. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!