Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megbánom hogy kimaradtak a...

Megbánom hogy kimaradtak a fiatal éveim?

Figyelt kérdés

16 vagyok és miután elvégeztem pár dolgomat azután lefekszem és unatkozom.


Nincsenek barátaim és barátnőm sem.


Nem szeretem ezt az állapotot, dehát mi mást tehetnék.


Inkább egyedül maradok mert nem tudok ismerkedni pedig nagyon szeretnék társaságot.


Megbánom hogy elmennek az éveim? Olyan érzéseim vannak hogy mit számítanak mert úgysem ismer engem senki és senki nem hív engem sehova.


Nem érzem úgy hogy fontosak lennénen ezek az évek így egyedül.


2016. jan. 8. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd, ha 30 éves korod után azt mondod, hogy kimaradtak a fiatal éveid, akkor panaszkodj.

16 évesen még bőven bepótolhatsz mindent kb. 25 éves korodig.

Addig ráérsz élni, de mindig tarts a szemed előtt azt, hogy valaki legyél és érd el a céljaidat!

2016. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bepótolhatod, de el kellene kezdeni. Az ismerkedést, haverkodást meg lehet tanulni. És a helyedben egyetlen alkalmat sem hagynék ki, amikor bármilyen szórakozási lehetőség felmerül, mert igen, később nagyon fogod bánni, hogy a tinédzser éveidben semmi nem történt veled. Gyerünk, szerezz haverokat!
2016. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem bánkódom egyik miatt se.


29F

2016. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen hasonló voltam, de tanultam, mert unatkoztam, és mert anyámék eröltették és én meg örültem, ha örülnek... most 36 is elmúltam, Németországban élek, mérnök vagyok, van már saját gyerekem, rengeteg barátom és bejártam a világon mindent ami érdekelt, és persze még jó sok dolog tervben van :) szard le, hogy most mi van, tanulj és éld túl azt a korszakot.. a kamaszkor a legszarabb dolog egy ember életében... aki azt tekinti a "fénykorának" annak meg sivár unalmas élete lehet...
2016. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom h legyél totál részeg és csak a bulik legyenek életed középpontjában :)

de legyenek barátaid akikkel elmehetsz ide-oda. nézhettek együtt meccset. Nekem egyetemig nem voltak barátaim. Aztán kollégista lettem az egyetem miatt és lett egy csomó haverom. Imádtam velük meccset nézni :)

S végül itt lett barátnőm :)

2016. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!