Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak úgy kíváncsiságból,...

Csak úgy kíváncsiságból, hányan vannak olyanok mint én?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom hol kezdjem.

Nem tudom meghatározni, hogy milyen típusú ember vagyok. Talán a legjobb szó magamra az, hogy minden vagyok. Jól érzem magam a gazdag emberekkel valami drága itallal dzsesszt hallgatva, és jól érzem magam rockerekkel akármilyen olcsó piával a kezemben. Az egyik percben pop zenét akarok hallgatni, de fél perc után átkapcsolok komoly zenére, aztán rockra, majd rapre, majd rockra, és van hogy népzenét is hallgatok, nincs az a műfaj, amit ne szeretnék. Nincs az az ember akivel ne tudnék jól kijönni, ezt értem arra, hogy imádok bármilyen fajta emberekkel lenni. Nagyon szeretem a Die Antwoordot, Eminemet, Lady Gaga-t, Beethovent, Lisztet, Adele-t, Disclosure-t, Rammsteint, AC/DC-t stb. Nem tudok dönteni, hogy melyik a kedvencem a fennt soroltak közül. Minden személyiséggel teljesen tudok azonosulni. Egyszerűen mindent élvezek, és ez ugyanúgy vonatkozik az öltözködésre is. Egyik nap így, másik nap úgy. Ennél jobban nem tudom megfogalmazni, de remélem érthető, és kíváncsi vagyok a válaszokra.



#nemtudommitadjakkulcsszónak
2016. jan. 11. 22:54
 1/4 A kérdező kommentje:
15F
2016. jan. 11. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy felőlem bármilyen zene szólhat, csak ne süketüljek meg tőle, ennyi a kitétel.
2016. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tini vagy, nem kell ezt ennyire túlragozni és pörögni rajta
2016. jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Becsuld meg h ilyen vagy ;-)

Nekem mindig mondjak h valtozekony vagyok csak ram a rossz ertelemben ertik...

15/L

2016. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!